Dynavector DV10X5 wstecz
DYNAVECTOR DV10X5 WKŁADKA MC HIGH OUTPUT

DYNAVECTOR DV10X5

WKŁADKA GRAMOFONOWA MC / HIGH-END

 

CENA : 3150 ZŁ

CENA PROMO: 2290 ZŁ

( ograniczony czas trwania oferty oraz ograniczona ilość  - uwaga wkladki nowe)

 

KONTAKT: 515 338 633 / sklep@vinylgold.pl

 

OPIS:

Wkładka o ujmującym dynamicznym i analogowo 'tłustym' brzmieniu. Idealnie sprawdza się do nagrań ze złotej ery winyla ( lata 60 - 80 ) dzięki perfekcyjnej prezentacji basu i perkusji, zrównoważeniu tonalnemu i przyjemnej lecz nigdy nie nachalnej rozdzielczość i prezentacji detali.

 

Wkładka dzięki średniej masie i sztywnemu wspornikowi doskonale radzi sobie zarówno z lekkimi jak i ciężkimi ramionami o różnorodnych specyfikacjach. Mówiąc innymi słowy nie jest kapryśna w konfiguracji i justowaniu.

Znakomicie również pokonuje trudne realizacje dźwiękowe i winyle nie pierwszej młodości. Wysoki poziom sygnału wyjściowego sprawia że nie wykluczone jest stosowanie tej wkładki z przedwzmacniaczami MM.

 

Wkładka błyszczy w repertuarze muzyki rozrywkowej niemniej ładnie prezentuje też nagrania orkiestrowe co czyni z niej najbardziej uniwersalną sonicznie wkladką z jaką mieliśmy do czynienia w pułapie do 5 tys. złotych.

Wszystkie te aspekty sprawiają że DV10X5 to wkladka uniwersalna i bliska ideałowi w kwestii zbalansowania walorów brzmieniowych i parametrów technicznych. Doskonały akces do high-endowego grania. Polecamy !

Wysoki poziom wyjściowy - 2,5 mV. Aluminiowy wspornik. Tłumienie strumienia magnetycznego.

 

Seria wkładek 10X debiutowała w 1978 roku zdobywając prestiżową nagrodę Design and Engineering Award na targach CES w Chicago. Swój sukces powtórzyła w 1981 roku, umacniając tym samym swoją pozycję lidera wśród budżetowych wkładek MC. Wersja 10X5 jest najnowszym modelem tej linii wyposażonym w unikalne i opatentowane systemy tłumienia strumienia magnetycznego.

 

 

DANE TECHNICZNE:

Masa :  6,5

Zalecana siła nacisku :  1,8g - 2,2g

Separacja kanałów przy 1 kHz :  25dB

Napięcie wyjściowe :  2.5 mV

Typ igły :  Eliptyczna

Pasmo przenoszenia :  20-20.000 Hz + 2 / - 2 dB

 

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

sklep@vinylgold.pl

Cena: 2 290,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal