Jelco TK 850L 12'' wstecz
Jelco TK-850L 12'' Static-balance with knife edge tonearm

Ramię gramofonowe Jelco TK 850L 12”

 

Jelco jest jedną z najstarszych i najbardziej zasłużonych marek w świecie analogowym. Firma powstała w 1920 roku a złoty okres działalności przypada na lata 70-te , 80-te oraz obecną dekadę w której firma ponownie zaznaczyła swoją ekspercka obecność współpracując z najlepszymi producentami gramofonów, dostarczając najwyższej jakości ramiona gramofonowe i komponenty Audio.

 

Acoustic Research, Revolver, Avid, Acoustic Signature, London Acoustical Developments, Sumiko, Audioquest, Dr. Feickert Analogue i Ariston to tylko niektóre marki które na przestrzeni ostatnich dekad korzystały z ekspertyzy I produktów powstających w zakładach Jelco.Renesans winyla spowodował iż firma zdecydowała się zaprezentować ramiona gramofonowe sygnowane własnym logo.

 

Największym beneficjentem nowej ofert jest klient. Pomimo umiarkowanej ceny, Jelco proponuje ramiona wykonane w podziwu godną precyzją, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, które wraz z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem producenta dają efekty w postaci doskonałych ramion gramofonowych. Nie bez znaczenia jest również podejście konstruktorów Jelco do jakości obsługi ramion i ich wszechstronności.

Modele serii 850 posiadają wymienny head shell umożliwiający modyfikację masy efektywnej ramienia co z kolei ułatwia dobranie optymalnego ustawienia dla wybranej wkładki gramofonowej, system Knife Edge wykonany z wysokiej jakości stali - jego rezultatem jest m.in. bardzo małe tarcie. Hi-mass, zaprojektowany ze specjalnego gatunku metalu, wykorzystany został zarówno do tłumienia wibracji jak i niwelowania działania siły bezwładności.

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

sklep@vinylgold.pl

  • Regulowana wysokość ramienia :  tak
  • Zakres regulacji wysokości :  38 - 60 mm
  • Overhang :  13 mm
  • Długość efektywna :  303 mm
  • Odległość montażowa :  290 mm
  • Kąt prowadzenia ramienia :  17.7°
  • Zalecany ciężar wkładki :  17 - 35 g
  • Masa efektywna ramienia :  13 g

Cena: 5 481,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 5 dni

paypal