CAMBRIDGE AMPLITUNER CXR120 wstecz
CAMBRIDGE CXR120 AMPLITUNER

Specyfikacja techniczna:
- Moc:
  120W/kanał RMS, 6 omów przy obciążeniu 2 kanałów
  100W/kanał RMS, 8 omów przy obciążeniu 2 kanałów
  60W/kanał RMS, 8 omów przy obciążeniu wszystkich 7 kanałów
- HDMI 2.0, HDCP 2.2, ARC obsługiwane przy HDMI 1
- Wejścia audio: 3xanalog, tuner (FM/AM), wejście 7.1, 2xcoaxial, 2xoptical
- Wejścia video: 7xHDMI 2.0 (6 na tylnej płycie, 1 na przednim panelu, 1 kompatybilny z MHL)
- Wyjścia audio: 7 kanałów z końcówek mocy, 2xsubwoofer pre out
- Wyjścia video: 2xHDMI, ARC na HDMI 1
- Wyjście słuchawkowe
- Moduł WiFi
- Bluetooth
- Spotify
- Obsługiwane formaty audio: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG Vorbis (16-24 bit, 11.025-192kHz), DSD (via HDMI)
- Maksymalny pobór mocy 1000W
- Pobór mocy w trybie standby <0.5W
- Wymiary 165x430x420mm
- Waga 13.2kg

AMPLITUNER WIELOKANAŁOWY Cambridge Audio CXR120

 

CENA KATALOGOWA: 6950 ZŁ

CENA EX-DEMO: 3990

 

stan ideał - / 9/10 / gwarancja 24 msc / zdjęcia egzemplarza dołączone do oferty

 

kontakt vinyl goldmine:

tel. 515 338 633 / 666 292 206

mail: sklep@vinylgold.pl


Moc, precyzja i sieciowa łączność. Zaprojektowany do pełnienia funkcji centrum domowego systemu rozrywki, amplituner CXR120 oferuje 120W mocy najwyższej klasy na kanał, skupiając w sobie całą naszą wiedzę o dźwięku hi-fi, aby zapewniać wspaniałe, wciągające doznania kina domowego.


Amplituner CXR120 zaprojektowaliśmy tak, aby był sercem cyfrowego systemu, więc zawiera ten sam, najnowocześniejszy moduł transmisji strumieniowego StreamMagic, jaki znajduje się w odtwarzaczu sieciowym CXN firmy Cambridge Audio. Amplituner CXR120 odtwarza wszystko, od skompresowanych plików MP3, po studyjnej jakości pliki dźwiękowe FLAC i WAV o formacie do 24 bity/192 kHz, przewodowo, bezprzewodowo przez Wi-Fi oraz z dysków twardych USB. Dodanie odbiornika Bluetooth BT100 i sparowanie go z dowolnym, kompatybilnym urządzeniem, umożliwi odtwarzanie dźwięku z doskonałą jakością, dzięki technologii aptX.
Amplituner CXR120 odbiera dźwięk, przesyłany strumieniowo z sieci, jest kompatybilny z serwisem Spotify Connect i zapewnia dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych. Obsługuje nawet system DSD (Direct Stream Digital), umożliwiając odtwarzanie płyt SACD za pomocą uniwersalnego odtwarzacza.


Format HDMI 2.0 amplitunera CXR120 skaluje wszystkie sygnały formatu 1080p do formatu 4K, a obsługa głębi kolorów gwarantuje ostry i szczegółowy obraz.


Sercem amplitunera CXR120 jest najwyższej klasy toroidalny transformator o niskiej gęstości strumienia. Gwarantuje, że wzmacniacz będzie generować bardzo niskie szumy i zniekształcenia, natomiast wyjściowa moc 120 W w trybie stereofonicznym lub 60 W przy sterowaniu wszystkimi siedmioma kanałami to więcej, niż trzeba dla nawet najbardziej wymagających głośników. Dodaj bezpłatną aplikację dla systemu iOS lub Android, aby sterować odtwarzaniem muzyki z sieci i mieć wyjątkowy wzmacniacz hi-fi, który ujawni nieodkryte wcześniej warstwy dźwięku.

Aby wyeliminować interferencje, używamy wielowarstwowych płyt obwodów drukowanych, z ekranowaniem umieszczonym na płycie. W amplitunerze CXR120 zastosowano taką samą filozofię konstrukcji, jak w stereofonicznych wzmacniaczach CXA60 i CXA80, redukującą ilość komponentów toru sygnałowego.

ZŁĄCZA HDMI:


W amplitunerze CXR120 stosujemy chipset HDMI firmy Panasonic, oferujący znaczny wzrost wydajności obrazu w porównaniu z poprzednimi generacjami. Wszystkie sześć gniazd na panelu tylnym występuje w wersji 2.0 i mają system ochrony przed kopiowaniem HDCP w wersji 2.2. Na panelu przednim znajduje się gniazdo zespolone HDMI/MHL w wersji HDMI 1.4, po prostu dlatego, że standard MHL nie obsługuje jeszcze formatu 4K. Wyjście z dwóch gniazd HDMI jest dublowane, umożliwiając używanie ekranu i projektora bez konieczności odłączania i podłączania kabli.

Konwertery cyfrowo-analogowe obsługują odtwarzanie w formacie 24 bity/192 kHz. Kompatybilność jest duża i obejmuje formaty WAVE, FLAC, ALAC, AIFF, MP3, AAC, HE AAC, AAC+ i OGG Vorbis Wsparcie DSD zapewnia HDMI z SACD.

Inteligentne przetwarzanie wielokanałowe, odbiorniki CX będą automatycznie konfigurować w celu uzyskania najlepszych rezultatów, opierając się na wybranej konfiguracji głośników. Np. procesor sygnałowy Cirrus Logic automatycznie przekieruje dźwięk z systemu 5.1 na układ głośników 7.1. Jeśli wolisz, istnieje możliwość ręcznego wybrania, jakie przetwarzanie ma być stosowane, np. tryb stereofoniczny ze wszystkich głośników

Cena: 3 990,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal