REGA Brio (2017) wstecz
Rega Brio (2017) Integrated Amplifier

Wzmacniacz Rega Brio (2017)

 

Nowy wzmacniacz posiada zupełnie nową obudowę kryjącą udoskonalony obwód i części. Dwuczęściowa obudowa wykonana jest w całości z aluminium, co zwiększa zdolność odprowadzania ciepła i nadaje urządzeniu jeszcze bardziej zwarty i niezawodny charakter. Nowy Brio został wyposażony w sprytnie zintegrowane gniazdo słuchawkowe, specjalnie zaprojektowane tak, aby nie wywierało negatywnego wpływu na obwody audio, gdy nie jest używane oraz jak można było się spodziewać, wbudowany, bardzo wysokiej jakości, przedwzmacniacz gramofonowy MM.

W całym procesie projektowania, Brio został starannie udoskonalony w każdym aspekcie - od jakości materiałów do procesu produkcyjnego, tak aby stanowił ważny krok naprzód w inżynierii i projektowaniu wzmacniaczy Rega.
Wygładzenie i minimalistyczny wygląd wnosi elegancję do tradycyjnego stylu Regi wciąż nawiązując do cech wcześniejszych wzmacniaczy.
Kluczowe ulepszenia zostały wprowadzone w obwodach. Płyta główna została całkowicie zmodernizowana aby obsłużyć wyższe specyfikacje kluczowych elementów. Dodano dodatkowy stopień zasilający pozwalający na jeszcze lepszą separację pomiędzy stopniem wyjściowym i stopniami sterującymi (wejście liniowe, gramofonowe, itd.). Dzięki temu uzyskano lepszą izolację pomiędzy stopniami przetwarzającymi sygnały o niskim i wysokim poziomie.
Dla wygody, Brio ma zdolność napędzania standardowych słuchawek Hi-Fi ze wzmacniacza wewnętrznego. Dodanie gniazda słuchawkowego możliwe było tylko poprzez znalezienie sposobu zmniejszenia jego wpływu w głównej ścieżce sygnału, tak aby nie miało wpływu na jakość dźwięku. Szczególną uwagę poświecono przełącznikowi, który dezaktywuje kolumny głośnikowe.
W niedrogich wzmacniaczach, obwód zdalnego sterowania może mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku. W Brio, funkcja ta została dodana bez narażania własności sonicznych układu wzmacniacza. Obwód zdalnego sterowania został zaprojektowany jako niezależny moduł z własnym, dedykowanym zasilaczem. Nie ma bezpośredniego kontaktu pomiędzy mikrokontrolerem a obwodami sygnałowymi – mikrokontroler steruje przekaźnikami, a silnik sterowania głośnością jest zasilany niezależnym napięciem stałym.

 

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

sklep@vinylgold.pl

  • Moc wyjściowa :  50W RMS (8Ω) 2 kanały, 58W RMS (8Ω) 1 kanał, 73W RMS (4Ω) 2 kanały, 93W RMS (4Ω) 1 kanał
  • Napięcie wyjściowe :  Input 1 (Phono): 100mV, Input 2-5 (Line): 210mV przy 47kΩ
  • Impedancja :  109Ω
  • Zasilanie :  195W przy obciążeniu 8Ω dla zasilaczy 230V/220V/115V/100V

Cena: 3 500,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 15 dni

paypal