REGA Rega RP78 (mono) wstecz
Gramofon Rega RP78 (mono)

Gramofon Rega RP78 (mono)

 

Gramofon Rega RP78 o pojedynczej prędkości 78obr./min., został zaprojektowany i zbudowany tak, aby osiągnąć jakość dźwięku daleko poza oczekiwaniami dla produktu na jego poziomie cenowym. Minimalistyczny design, jakość wykonania, niezawodność i łatwość obsługi tworzą produkt, który dostarczy wielu muzycznych przyjemności przez wiele lat.

Zaprojektowany wyłącznie do odtwarzania płyt 78obr./min. pozwoliło na pominięcie wielu, zwykle stosowanych zabiegów i skoncentrowanie kosztów wytworzenia na kilku częściach wysokiej jakości, niezbędnych do dokładnego odtwarzania płyt.

Ramię RB251

Ramię RB251 oferuje zdumiewającą jakość odtwarzania i należy do najlepiej sprzedających się ramion gramofonowych Regi. Stanowi rozwinięcie konstrukcji RB250 - ramienia używanego w gramofonach Planar 2 i P2.

Ramię wykorzystuje wysokiej jakości, ręcznie selekcjonowane, łożyska pionowe i poziome, odlewaną ciśnieniowo rurkę ramienia oraz system trzypunktowego mocowania, stosowany we flagowym ramieniu RB1000. System taki pozwala na redukcję naprężeń w plincie i ramieniu oraz oferuje lepszą stabilność ramienia. Wszystko to przekłada się na więcej informacji wydobywanych w płyt.

Rega RP78 stanowi obecnie najbardziej zaawansowaną konstrukcję przeznaczoną do płyt monofonicznych. Niewątpliwie jest to propozycja dla prawdziwych koneserów.

 

Parametry techniczne:

-Ręcznie montowane ramię gramofonowe RB251

-Wkładka: brak w zestawie (opcjonalna, polecana wkładka Rega 78)

-Nowa, lekka plinta

-Precyzyjne mechanizmy ramienia i zespołu napędowego

-Wysokiej jakości silnik o niskich wibracjach

-Aluminiowy sub platter spełniający funkcję koła zamachowego

-Poprawiona stabilność prowadzenia płyty dzięki nowemu talerzowi z żywicy fenolowej

-Dostępne kolory: ciemnoszary

 

W zestawie: gramofon z ramieniem RB251, talerz gramofonowy, mata, pokrywa gramofonowa, zintegrowany interkonekt.

 

NOWY EGZEMPLARZ / GWARANCJA

 DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH /  KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

sklep@vinylgold.pl

Bielsko-Biała

515 338 633

Cena: 1 700,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal