REGA ALPHETA 2 wstecz
REGA ALPHETA 2 wkładka gramofonowa MC / Audiophile grade MC phono cartridge

REGA ALPHETA 2

WKŁADKA GRAMOFONOWA HI-END MC LOW OUTPUT

 

VINYL GOLDMINE POLECA :

 

Rega wykorzystała bogata doświadczenia przy budowie i rozwoju modelu Alpheta do stworzenia produktu absolutnie wyjątkowego. Wkładki gramofonowej o niebywałym stopniu wysublimowania brzmienia a zarazem tak zdyscyplinowanej w charakterystyce tonalnej i prezentacji naturalnej dynamiki dźwięku, że godna jest znalezienia się na doskonałych napędach gramofonowych.

 

Brzmienie alphety jest uporządkowane, czyste a zarazem posiadające naturalną płynność i organiczność w średnicy pasma. Góra jest zarysowana dokładnie i odpowiednio zaakcentowana. Bas pięknie złapany w ryzach i różnicowany pomiędzy instrumenty strunowe i perkusyjne. Panowie z Regi:  To po prostu doskonała robota !

Jednocześnie niska masa alphety, ultra sztywne body wkładki i optymalna sztywność wspornika sprawiają że odpowiednio uszlachetnia i znajdzie swoje miejsce na konstrukcjach gramofonowych  ramionach ze średniej półki pułapu cenowego.

 

Do produkcji cewki wykorzystano ultra cienki zwój miedziany produkowany wyłącznie dla Regi według drastycznych wymagań producenta. Być może jest to jeden z czynników przyczyniających się do porządku i czystości brzmienia tak słodko odprężająco wpływających na percepcję nut generowanych przez Alphetę 2.

 

Z OPISU PRODUCENTA:

 

Wkładka Apheta firmy Rega nie zawiera drutu wiążącego ani tłumika gumowego. Po 4 latach pracy i setkach eksperymentów stworzyliśmy nowatorską konstrukcję.Zwolennicy wkładek magnetoelektrycznych z pewnością docenią efekt naszych poszukiwań - superklarownych wysokich częstotliwości połączonych z mocnym, zdecydowanym basem.Poszukiwania zostały zakończone.

 

Wkładka typu MC

Sygnał wyjściowy: 500μV

Impedancja wejściowa: 100Ω

Impedancja wyjściowa: 15Ω

Nacisk: 1.75g

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

REKOMENDOWANE ZESTAWIENIA: GRAMOFONONY REGA P6 / RP8 / RP10

KONFIGURACJE / KONSULTACJE / MONTAŻ

 

VINYL GOLDMINE

1 MAJA 36/3

BIELSKO-BIAŁA

 

515 338 633

SKLEP@VINYLGOLD.PL

Cena: 6 000,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal