REGA Bias 2 wstecz
Rega Biass 2 wkładka gramofonowa MM

REGA BIAS 2

WKŁADKA GRAMOFONOWA MM

 

Wkładka gramofonowa Bias2 jest ręcznie montowana przez elitarną grupę techników, wykorzystujących zaawansowane techniki precyzyjnego montażu. Posiada wysokiej jakości eliptyczną igłę oraz niestandardowe, równoległe cewki bezrdzeniowe o jakości spotykanej w kilkukrotnie droższych produktach. Wbudowana w lekką obudowę o dużej sztywności, wykonaną w postaci jednoelementowego odlewu z Pocanu – polimeru o twardości wyższej niż przemysłowe aluminium, Bias2 oferuje detaliczny, zbalansowany dźwięk ze sprężystym basem i wspaniałą sceną stereo.

 

Większość wkładek innych producentów traci energię wysokich częstotliwości z powodu zbyt skomplikowanej budowy zawierającej wiele współpracujących, połączonych ze sobą elementów. Typowa wkładka gramofonowa MM zawiera pięć lub sześć elementów pośredniczących w osadzeniu igły w obudowie. Wkładki Regi posiadają zaledwie jeden element! Co więcej, większość wkładek innych producentów wykonywana jest ze zbyt dużą tolerancją. Wkładki produkowane automatycznie posiadają szczelinę pomiędzy ruchomym magnesem a cewką 0.7mm, a wkładki Regi, zaledwie 0.25mm, czyli znacznie mniej niż jakiekolwiek inne wkładki dostępne w sprzedaży. Czoło wkładki jest maszynowo, idealnie splanowane, tak aby powierzchnia styku pomiędzy czołem a ramieniem była jak największa.

 

Do wytwarzania cewek została zaprojektowana przez Regę zupełnie nowa zwijarka, za pomocą której cewki wytwarzane są w całkowicie nowy i innowacyjny sposób. Pozwoliło to na zastosowanie cewek zawierających około jedną trzecią mniej zwojów niż we wcześniejszych modelach, dzięki czemu uzyskano większą wydajność i mniejszą wagę.

 

Każda wkładka jest dwukrotnie testowana i regulowana podczas 24 godzinnego okresu testowego. Metoda taka jest czasochłonna i kosztowna, jednak inżynierowie z Regi uważają, że efekty są tego warte!

 

DANE TECHNICZNE:

Wkładka typu MM

Sygnał wyjściowy: 6.8-7.2mV

Igła: eliptyczna

Mocowanie: standardowe, 2 śruby

Cewki: równoległe cewki bezrdzeniowe o wysokich parametrach

Nacisk: 1.75g

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

sklep@vinylgold.pl

  • Wymienna igła :  tak
  • Zasada działania :  MM
  • Obciążenia wyjściowe przy 1 kHz 5 cm/s :  6.8 - 7.2 mV
  • Typ igły :  Eliptyczna
  • Zalecana siła nacisku :  1,75 g

Cena: 470,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal