Thales TTT TURNTABLE wstecz
THALES TTT COMPACT / ULTRA PRECISION TURNTABLE MADE IN SWITZERLAND

THALES COMPACT TTT

SWISS MADE AUDIOPHILE GRADE PRECISION TURNTABLE

 

Gramofon Thales TTT-Compact pomimo niepozornej formy i niewielkich wymiarów kryje w sobie zaawansowane technologie sytuuje się posród najlepszych konstrukcji w dziedzinie analogu. Gramofon wraz z ramieniem stanowi jedno urządzenie. Chassis gramofonu zostało krok po kroku zaprojektowane przez Hifiction AG.


Napęd gramofonu stanowi bez szczotkowy silnik prądu stałego o mocy 20 W zamontowany na starannie obliczonym elemencie. "Zawieszenie" silnika skutecznie izoluje wszelkie powstałe wibracje jednocześnie zapobiegając ruchowi osiowemu silnika. Koło pasowe, które działa jak elastyczne koło zamachowe kompensuje wszystkie niedokładności pochodzące z silnika. Moment obrotowy z silnika przekazywany jest za pomocą paska, który pierwotnie był stosowany w przemyśle medycznym. Cały układ napędu zwięczony jest przez precyzyjne wyfrezowany talerz.

 

Łożysko to tradycyjna konstrukcja, która została dopracowana z iście zegarmistrzowską precyzją. Oś główna jest wykonana ze stali narzędziowej i pokryta warstwą chromu. Następnie jest ręcznie polerowana.. Korpus łożyska wykonano z żeliwa sferoidalnego. Materiał ten ma bardzo dobre właściwości tłumiące i doskonale izoluje niepożądane szumy łożyska od głównego chassis.

 

Talerz ma masę 8,5 kg. lecz sposób w jaki została rozmieszczona masa (większe jej część znajduje się przy zewnętrznej krawędzi) powoduje że zachowuje się tak jak by ważył 10kg. Został dostrojony do jednej częstotliwości rezonansowej, która jest wydajnie tłumiona przez winylowa wkładkę. Stanowi jednocześnie zoptymalizowaną akustycznie"matę", na która kładziemy płytę.

 

Kolce - to co widać na zewnątrz, a w środku konstrukcja, która izoluje od zewnętrznych wibracji i pozwala na wypoziomowanie urządzenia. Układ zasilająco-sterujący został specjalnie opracowany do tego gramofonu i gwarantuje równomierność obrotów większą niż w układach z kwarcowa stabilizacją. Zasilanie całkowicie odseparowane od zakłóceń sieci prądu zmiennego ( odwieczne nemezis hi-endowych urządzeń ), jest oparte na akumulatorach LiFePo (litowo-żelazowo-fosforowy) i wystarcza na 16 godz. odtwarzania muzyki. Przełączanie pomiędzy trybem ładowania i odtwarzania odbywa się ręcznie.

 

CENA SYSTEM : TTT TURNTABLE ( 47 990 ) THALES EASY TONEARM ( 20 900 ) PODSTAWA LEBVIBASE ( 9180 ) 

CENA PROMO / DEMO : 78 070PLN / 48 990 PLN

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

 

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

666 292 206

 

sklep@vinylgold.pl

Cena: 47 990,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal