Furutech Listwa Zasilająca eTP60ER wstecz
FURUTECH Listwa Zasilająca eTP60ER

LISTWA SIECIOWA eTP-60ER


Limitowana najnowsza wersja doskonałej listwy sieciowej japońskiego Furutecha, sygnowana symbolami: eTP-60ER, posiada udoskonalone wtyki rodowane.

 

Dzięki  tej wersji Furutech staje się zdecydowanym liderem w relacji jakość-cena w ofercie produktów poprawiających pracę układu zasilania systemów audio, hi-end audio oraz video.

 

Dostępna TYLKO w wybranych sklepach autoryzowanych dealerów marki Furutech

 

Furutech zdobył szacunek i popularność audiofili na całym świecie dzięki swojemu ascetycznemu i bezkompromisowemu podejściu do problem dystrybucji i transmisji zasilania.

Odejście od dogmatu filtrowania na rzecz zastosowania najnowszych materiałów i technologii do tzw. filtracji pasywnej zapewnia użytkownikom furutecha likwidację negatywnych znamion związanych z interferencjami elektro magnetycznymi i radiowymi, bez poświęcenia poziomu mocy dostarczanej do urządzeń audio i wideo. Znakiem rozpoznawczym systemów zasilania Furutech jest: realistyczny, czysty, głęboki i naturalny dźwięk pozbawiony szumów i niedoskonałości płynących z sieci zasilania – których negatywne artefakty skutecznie rujnują wyniki pracy nawet najlepiej zestawionych systemów Audio.

Jeśli w twoim systemie występują problemy z rozdzielczością i jakością sygnału, czas zastosować technologię Pure Transmission Furutecha.

Już model e-TP-60E zapewnia wyraźną poprawę pracy urządzeń audio a także wideo dzięki :

+ najwyższej jakości obudowa aluminiowa chroniąca przed zniekształceniami RFI

+ wewnętrzna izolacja formuła GC-303 likwidująca zniekształcenia elektromagnetyczne

+ doskonałej jakości okablowanie wew. Furutech solid core

+ znakomite wtyki RODOWANE Schuko

+ 2-stopniowy proces kriogenicznego hartowania i demagnetyzowania wtyków i przewodów Furutech

 

Rezultat: dźwięk czystszy, z większą ilością detali i niuansów, wyraźniejsza i doskonalsza mikro i makro dynamika, likwidacja syndromu zamglonego czy ziarnistego dźwięku, w przypadku sygnału Audio, likwidacja śnieżenia i pojawiania się linii na ekranie.

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

SYSTEMY ZASILANIA AUDIO / VINYL GOLDMINE:

 

DOSTĘPNOSC / ODSŁUCH / KONSULTACJE

 

VINYL GOLDMINE

1 MAJA 36/3

BIELSKO-BIALA

sklep@vinylgold.pl

666 292 206

515 338 633

Kliknij na logo aby otworzyć recenzję:

 

sound rebels

Cena: 2 190,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal