Kuzma Stogi S 12 wstecz
KUZMA STOGI S 12 RAMIE GRAMOFONOWE 12 CALI

KUZMA STOGI-S 12 /  RAMIE GRAMOFONOWE  12’’

 

Ramie gramofonowe klasy high-end 12" z zawieszeniem typu unipivot. Dla zwiększenia stabilności i poprawienia tłumienia rezonansów a także ultra precyzyjnego poziomowania układu zastosowano tłumienie olejowe. Okablowanie ramienia wykonano jednym odcinkiem przewodów od konektorów wkładki do wtyków.

 

Ramie charakteryzuje płynne i bardzo otwarte brzmienie o jednoznaczne analogowej sygnaturze, inżynierom Kuzmy udało się osiągnąć optymalny rezonans całej konstrukcji oraz zachować brzmienie o detaliczności na poziomie stricte high-endowym.

 

Dzięki zestawowi przeciwwag umożliwia precyzyjnie wyjustowania dowolnego typu wkładki gramofonowej przy zachowaniu optymalnych parametrów azymutu, nacisku a także oddalenia przeciwwag od osi obrotu. Wszystko to sprawia że ustawienia są niezwykle dokładne, gwarantują płynny, analogowy odsłuch z dodatkowym benefitem zredukowanego błędu kątowego dzięki różdżce ramienia 12 cali.

 

Jeśli dodamy do tego fakt iż okablowanie analogowe cardas’a wykonano w jednym odcinku wkładka – przedwzmacniacz i zakończono doskonalej jakości pinami i wtykami RCA okazuje się, że Stogi S 12 Kuzmy nie ma rzeczywistej konkurencji w segmencie hi-end entry-level gdy weźmiemy pod uwagę kluczowe dla użytkownika parametry : 1) jakość wykonania 2) trwałość 3) precyzję i wszechstronnośc ustawień 4) jakość akustycznej pracy układu a także ogromną wszechstronnośc w kontekcie zastosowania rozmaitych wkładek gramofonowych.

 

Możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia azymutu i skatinku za pomocą przeciwwag a zarazem zastosowanie poziomowania olejem silikonowym całej konstrukcji daje optymalny balans pomiędzy 'zwinnością' pracy ramienia a tłumieniem i stabilnością.

 

Rezultaty są doskonałe, w tym przedziale cenowym i biorąc pod uwagę wyposażenie w doskonale okablowanie cardas, ramie nie ma konkurenta w segmencie entry hi-end. Warto również zwrócić uwagę na sporą tolerancję ramienia na stosowanie wkładek o różnej podatności i masie.

 

-ramie wyposażone w okablowanie cardas ; wkładka - przedwzmacniacz jeden odcinek dla zachowania optymalnych osiągów

- doskonale spasowane wysokiej jakości wtyki pin i rca

-Podstawa ramienia kompatybilna z stabi s i innymi mocowaniami o podobnym obwodzie / możliwość zakupu podstawy mocowania do innych gramofonów za dopłatą.

- różdżka ramienia 12’’ redukująca znacznie błąd kątowy – gwarantuje płynne analogowe brzmienie

 

Firma Kuzma Ltd. istnieje na rynku od 1982 roku i wywodzi się ze Słoweni. Jej założycielem jest Franc Kuzma, którego pasja do muzyki wraz z inżynierskim wykształceniem i doświadczeniem przy pracy nad przetwornikami akustycznymi.

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

VINYL GOLDMINE

sklep@vinylgold.pl

 

Bielsko-Biała

515 338 633

Cena: 6 500,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 5 dni

paypal