Pro-Ject THE AUDIOPHILE SPECTRUM wstecz
PŁYTA TESTOWA / SET-UP TEST RECORD

Spis utworów:

A1          –Puschnig / Swallow / Lewis / Alias On Broadway

A2          –The Chant Band Besame Mucho

A3          –Schmid Paier Mathisen Francanapa

A4          –Melo X Rolmo

A5          –Sabina Hank Trio Smoke

B1           –Vienna Art Orchestra Golden Monents

B2           –Johnson Blade Air Love & Vitamins

B3           –Swallow In A Sentimental Mood

B4           –Gansch & Roses Call & Response

B5           –Rudi Linka Lucky Southern

AUDIOPHILE SPECTRUM

PRO-JECT TEST RECORD / PŁYTA DO JUSTOWANIA GRAMOFONU, WKLADKI I RAMIENIA GRAMOFONU

 

Unikatowa plyta testowa doskonale uzupelniająca standardową procedurę justowania systemu analogowego ze szczególnym uwzględnieniem testów sprawdzających jakość justowania wkładki i ramienia gramofonowego.

W odróżnieniu od innych tego typu narzędzi dostępnych na rynku, płyta ‘audiophile spectrum’ operuje na rzeczywistych nagraniach z muzyką -  w referencyjnych , perfekcyjnie technicznie wykonanych masterach; nie zaś wyłącznie na pojedynczych sygnałach w Hz. Ulatwia to nam przeniesienie wyników testów technicznych na rzeczywista zmianę w odsłuchu muzycznym jaka zajdzie w naszym systemie analogowym. Nieodzowne narzędzie uzupełniające perfekcyjny set up gramofonowy.

 

Vinyl Goldmine poleca !

 

Zachwycony ideą odnowy LP Heinz Lichtenegger z Pro-Ject stworzył niepowtarzalny sampler testowy dla audiofili. Muzyka na tej płycie jest żywa, dynamiczna i pokazuje wszystkie twarze współczesnej muzyki jazzowej. Nagrania zarejestrowane podczas tej sesji są całkowicie analogowe; powstały z wykorzystaniem najlepszych mikrofonów i magnetofonów analogowych. Każdy z utworów opatrzono opisem, a dodatkowo dołączono informację w postaci kolorowego diagramu na który z aspektów dźwięku położono szczególny nacisk.

 

NOWY PRODUKT objęty gwarancją

Cena: 129,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal