REGA RP6 + EXACT + 1Arc Arrow wstecz
RP6 + EXACT + Przedwzmacniacz 1Arc Arrow

REGA RP6 + Wkładka Gramofonowa MM REGA EXACT +1ARC ARROW Phono Preamplifier MM/MC / Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC

 

Rega RP6

Produkt Roku 2012 i 2013 - What Hi-Fi

The Absolute Sound - Editors Choice 2014

Hi-Fi Choice Awards 2012

 

Zestaw gramofonowy składający się z gramofonu Rega RP6  wraz z fabrycznie zamontowaną i skalibrowaną wkładką Rega EXACT  MM + przedwzmacniacz gramofonowy 1Arc Arrow

Gramofon RP6 został zaprojektowany i zbudowany tak, aby osiągnąć jakość dźwięku daleko poza oczekiwaniami dla produktu na jego poziomie cenowym. Gramofon RP6 jest rozwinięciem i udoskonaleniem popularnego modelu P3-24. Poprzez zastosowanie nowego napędu, nowego zawieszenia ramienia oraz innowacyjnej konstrukcji plinty i talerza powstał gramofon o unikatowo wysokim standardzie brzmienia. Czterokrotny zdobywca tytułu "Produkt Roku" miesięcznika "What Hi-Fi?" Następca, RP6, uosabia nowe idee inżynierów Regi na osiągnięcie jeszcze lepszej jakości dźwięku. Wprowadzone zmiany odsuwają RP6 od P3-24 z TT-PSU na tyle daleko, że powstał nowy, wyższy model.

 

1ARC ARROW Phono Preamplifier MM/MC / Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC

Nowość na rynku - audiofilski przedwzmacniacz gramofonowy o konstrukcji dzielonej - osobny zasilacz zewnętrzny, urządzenie przystosowane do obsługi wkładek typu MM i MC wysoko i niskonapięciowych. Arrow został stworzony z myślą o audiofilach posiadających gramofony klasy hi-fi i hi-end entry level, pragnących w pełni wykorzystać dynamiczne i foniczne zalety swoich gramofonów i wkładek.

Arrow doskonale współpracuje z wszystkimi typami wkładek dostępnych na rynku a regulowany poziom 'gain' umożliwia modyfikację optymalnego poziomu wzmocnienia sygnału wyjściowego przedwzmacniacza - bez zniekształceń czy utraty jakości.

 

REGA EXACT wkładka gramofonowa MM

Nowa, ulepszona wersja topowego modelu wkładki MM Regi. Wkladka została opracowana z myślą o gramofonach Regi i wlaśnie w takim zestawieniu powinna być stosowana.

 

- NOWY PRODUKT  NA GWARANCJI

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

sklep@vinylgold.pl

Cena: 8 599,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal