1ARC ARROW SE wstecz
1ARC ARROW SE Phono Preamplifier / Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC

1ARC ARROW Phono Preamplifier MM/MC / Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC

 

Nowość na rynku - audiofilski przedwzmacniacz gramofonowy o konstrukcji dzielonej - osobny zasilacz zewnętrzny, urządzenie przystosowane do obsługi wkładek typu MM i MC wysoko i niskonapięciowych.

 

Arrow został stworzony z myślą o audiofilach posiadających gramofony klasy hi-fi i hi-end entry level, pragnących w pełni wykorzystać dynamiczne i foniczne zalety swoich gramofonów i wkładek. Arrow został skonstruowany z elementów najwyższej jakości zamkniętych w wysokiej klasy obudowach z szczotkowanych płyt aluminiowych.

 

Dzięki bezkompromisowemu projektowi przedkładającemu jakości użytych podzespołów oraz precyzję wykonania nad ilością dostepnych opcji impendancji - otrzymujemy jakość brzmienia stawiającą nową wysoką poprzeczkę w swojej klasie przedwzmacniaczy gramofonowych. Arrow doskonale współpracuje z wszystkimi typami wkładek dostępnych na rynku a regulowany poziom 'gain' umożliwia modyfikację optymalnego poziomu wzmocnienia sygnału wyjściowego przedwzmacniacza - bez zniekształceń czy utraty jakości.

 

Nade wszystko 1Arc to przedwzmacniacz który pozwala cieszyć się muzyką, otwiera i ożywia brzmienie zestawów analogowych, których potencjał był wcześniej tłumiony.

 

BRZMIENIE:

 

„W brzmieniu czuć ucho miłośnika winylu, postawiono bowiem na przyjemność ze słuchania, a nie wyczynowość. Dźwięk był gęsty, ciepły, prawdziwie analogowy. (…) Dobrze została też oddana przestrzeń nagrań - scena dźwiękowa była całkiem spora, a źródła pozorne na niej dokładnie umiejscowione. Było też sporo tego, co tygrysy lubią najbardziej - audiofilskiego powietrza wokół instrumentów.” StereoLife  / Marzec 2015

 

"Nie chcę popadać w nadmierną egzaltację, czy jakąś inną hiperbolę, lecz muszę obiektywnie przyznać, że twórcy 1ARC udało się skonstruować porządny i rzetelny przedwzmacniacz, który zasługuje na wyjątkową pochwałę. Jego dźwięk po prostu ujmuje kulturą oraz muzykalnością i to taką pełnokrwistą, szlachetną, a nawet – bezkompromisową, bowiem w brzmieniu nie czuć żadnej „taniości”, czy oszczędności na komponentach elektronicznych. Przekaz jest płynny i swobodny, a do tego aromatyczny i kaloryczny; smakuje jak wykwintna potrawa przyprawiana przez mistrza, pieści kubki smakowe niczym ambrozja... ." Stereo i Kolorowo, 2014

 

DOSTEPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE

 

VINYL GOLDMINE

1 MAJA 36/3

BIELSKO -BIAŁA

515 338 633

666 292 206

sklep@vinylgold.pl

Recenzja Ver. Arrow SE

 

sk

 

 

Recezje 1 ARC ARROW:


stereolife recenzja

 

 

sk

  • Zasilanie :  220 - 240 V , 50 Hz
  • Wejścia :  RCA
  • Wyjście :  RCA
  • Wzmocnienie :  Regulowane pokrętło - Gain
  • Impedancja wejściowa :  90 Ohm, 1000 Ohm, 47kOhm
  • Zasilacz zewnętrzny :  1 ARC POS SE
  • Pojemność wejściowa :  68 pF
  • Pasmo przenoszenia :  19 - 23 000 Hz
  • Rodzaj wkładki :  MM/MC

Cena: 3 700,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal