1ARC Gold wstecz
1ARC Kabel Zasilający Seria CORD 2 / GOLD / 2 metry

1ARC Kabel Zasilający Seria CORD 2 / GOLD / 2 metry

 

1Arc To już nie tylko marka znakomitego przedwzmacniacza. W  gamie produktów 1Arc dostępne są również wysokiej jakości kable zasilające przeznaczone do użytkowania nie tylko z przedwzmacniaczem 1Arc ale również z innymi urządzeniami zestawów audio.

 

Nasza propozycja to wysokiej jakości Polski przewód zasilający konfekcjonowany wtykami w kooperacji z Japońską marką Jet(producent i dostawca cenionych wtyczek OYADE)! Połączenie to nie jest przypadkowe. Powstało po ponad trzech latach badań laboratoryjnych i testów praktycznych przeprowadzonych na najlepszych elementach Hi-Fi systemów audio dostępnych obecnie na rynku.

 

1Arc Gold to propozycja dla audiofili poszukujących w brzmieniu przede wszystkim analogowej miękkości, ciepłego brzmienia w średnicy oraz perlistego i czystego wysokiego tonu. 1Arc Gold to kabel przeznaczony dla osób ceniących przede wszystkim naturalne brzmienia nagrań klasycznych i jazzowych oraz pragnących nadać analogowy szlif źródłom cyfrowym. Kabel stworzony z myślą o zasilaniu przedwzmacniacza 1Arc, przedwzmacniaczy innych producentów, cyfrowych źródeł sygnału oraz wzmacniaczy lampowych.

 

NOWY  PRODUKT NA GWARANCJI

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

666 292 206

Cena: 450,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal