1ARC Copper wstecz
1ARC Kabel Zasilający Seria CORD 2 / COPPER / 2 metry

1ARC Kabel Zasilający Seria CORD 2 / COPPER / 2 metry

 

1Arc To już nie tylko marka znakomitego przedwzmacniacza. W  gamie produktów 1Arc dostępne są również wysokiej jakości kable zasilające przeznaczone do użytkowania nie tylko z przedwzmacniaczem 1Arc ale również z innymi urządzeniami zestawów audio.

 

Nasza propozycja to wysokiej jakości Polski przewód zasilający konfekcjonowany wtykami w kooperacji z Japońską marką Jet(producent i dostawca cenionych wtyczek OYADE)! Połączenie to nie jest przypadkowe. Powstało po ponad trzech latach badań laboratoryjnych i testów praktycznych przeprowadzonych na najlepszych elementach Hi-Fi systemów audio dostępnych obecnie na rynku.

 

1Arc Copper został stworzony jako główne siły wsparcia wymagających i kapryśnych systemów audio. Kabel dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i połączeniu bardzo nisko pojemnościowego kabla i najwyższej klasy wtyczek miedzianych daje bardzo mocny i czysty przekaz prądu do urządzeń. Jego głównymi atutami są bardzo równe i transparentne brzmienie we wszystkich pasmach oraz brak przerysowań i ostrych zakończeń tonów. Znakomity dla wszystkich tych, którzy cenią sobie moc dobrego Rocka oraz czytelny wokal. Kabel przeznaczony do zasilania przedwzmacniacza 1Arc, przedwzmacniaczy innych producentów, cyfrowych i analogowych źródeł sygnału oraz wzmacniaczy lampowych i cyfrowych.

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

666 292 206

Cena: 450,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal