1ARC Rhod wstecz
1ARC Kabel Zasilający Seria CORD 2 / RHOD / 2 metry

1ARC Kabel Zasilający Seria CORD 2 / RHOD / 2 metry

 

1Arc To już nie tylko marka znakomitego przedwzmacniacza. W  gamie produktów 1Arc dostępne są również wysokiej jakości kable zasilające przeznaczone do użytkowania nie tylko z przedwzmacniaczem 1Arc ale również z innymi urządzeniami zestawów audio.

 

Nasza propozycja to wysokiej jakości Polski przewód zasilający konfekcjonowany wtykami w kooperacji z Japońską marką Jet(producent i dostawca cenionych wtyczek OYADE)! Połączenie to nie jest przypadkowe. Powstało po ponad trzech latach badań laboratoryjnych i testów praktycznych przeprowadzonych na najlepszych elementach Hi-Fi systemów audio dostępnych obecnie na rynku.

 

1Arc Rhod to najbardziej bezkompromisowy i najostrzejszy kabel z rodziny 1Arc. Jest drapieżny, ostry i wściekle dobry. Bezlitosny i bezkompromisowy w dostarczaniu prądu i brzmieniu. Jeśli szukasz szczegółów, głębi i punktowości to kabel do Twojego systemu. Wszystkie dźwięki stają się idealnie rozpoczęte i zakończone, wysoki ton tnie szkło a bas jest ściśle kontrolowany. Perfekcyjny do zestawów grających przede wszystkim Rocka, Metal i potężną elektronikę. Kabel przeznaczony do zasilania przedwzmacniacza 1Arc, przedwzmacniaczy innych producentów, analogowych źródeł sygnału oraz wzmacniaczy cyfrowych i tranzystorowych.

 

NOWY  PRODUKT NA GWARANCJI

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

666 292 206

Cena: 490,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal