Cardas Clear Sky Interconnect XLR wstecz
CARDAS CLEAR LIGHT INTERCONNECT XLR-XLR PARA 0.5M

CARDAS AUDIO

 

CLEAR SKY Interconnect XLR-XLR

 

+ Para 0.5 metra długość

+ dłuższe odcinki : doplata 650 zł za 0.5 metra

+ koncówki XLR do XLR

+ oryginalne opakowania, certyfikat autentyczności Cardas Audio

 

"Interkonekt Clear jest kontynuacją mojej drogi do kabla idealnego. (…) Wszelkie udoskonalenia wykorzystania metali i badania ich zachowania znalazły swoje odzwierciedlenie w tym kablu, co pozwoliło na jego ewolucję do poziomu, którego nawet sobie nie wyobrażałem. Badania elementarnych powiązań pomiędzy przewodnikami i izolatorami doprowadziły mnie do nowej granicy i zaowocowały patentem, ale to właśnie radykalne wyciszenie kabla i uzyskana niewyobrażalna głębokość i czystość dźwięku była największą nagrodą. Clear jest moim najtrwalszym dziełem" - George Cardas

 

Cardas Audio to utytułowana firma z dekadami doświadczenia w produkcji okablowania audio najwyższej klasy.

Okablowanie tej firmy charakteryzuje się wysokim stopniem neutralności, wzorowym ‘wyważeniem’ charakterystyki własnej przewodów oraz szeroką kompatybilnością z różnorodnymi systemami Audio.

 

Jakość produktów firmy w dużej mierze wynika z wysokich standardów technicznych oraz z konsekwentnej filozofii realizowanej przez Georga Cardasa:

Systemy stereo wymagają czystości sygnału audio. Gdy okablowanie wprowadza swój własny dźwięk, sygnał audio jest zanieczyszczony. Cardas stworzył kable, które absorbują lub usuwają szumy generowane przez płynący prąd, poprzez układanie przewodników w warstwach, które nie spółdzielą takiech samych rezonansów. W swoich założeniach technicznych projekty Cardasa korzystają z proporcji geometrycznych ‘złotego podziału’ ( ‘złotej liczby ‘fi’ ’ ) oraz ciągu Fibonacciego. W swerze materiałowej i technicznej; do produkcji okablowania stosuje się miedź o wysokiej czystości, powietrza jako dielektryka i najlepszych technik połączeń wykonywanych w całości przez producenta. Cardas używa form diamentowych, wyciąga kable w atmosferze wodoru. Proces ten redukuje ilość zanieczyszczeń i eliminuje zanieczyszczenie powierzchi, które pojawia się podczas użycia standardowych form metalowych. Gdy tylko rdzeń zostaje wyciągnięty, powierchnia przewodnika jest natychmiast pokrywana uretanem chroniącym przed korozją. Jest to proces ciągły, którego rezultatem jest idealnie zailolowany rdzeń i bardzo skuteczna izolacja przed korozją. Każdy detal w kablach Cardas jest przemyślany. Stosuje się rurki z czystego Teflonu jako oplotu przewodników, powietrze zamknięte w rurkach jest izolatorem. Wszystkie wtyki są pokrywane rodem na powłoce ze srebra. Na koniec każdy z kabli, każdy z nich jest precyzyjnie konfekcjonowany i rygorystycznie sprawdzany.

 

PROFESJONALNE SYSTEMY OKABLOWANIA HI-FI I HI-END

VINYL GOLDMINE

sklep@vinylgold.pl

 

Tel. Bernard:  515 115 465

Tel. Grzegorz : 666 292 206

Cena: 1 940,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal