Cardas 101 Speaker wstecz
CARDAS AUDIO 101 SPEAKER CABLE / GŁOŚNIKOWY / PARA 2.5 M.

CARDAS AUDIO

101 SPEAKER / GŁOŚNIKOWY PARA

 

+ oryginalna konfekcja Cardas Audio

+ Para 2.5 metra długość

+ dłuższe odcinki : doplata 100 zł za 0.5 metra para

+ koncówki BANANA do BANANA

+ oryginalne opakowania, certyfikat autentyczności Cardas Audio

 

„Konfekcjonowane przewody (odcinki 2 x 2,5 m) 101 Speaker kosztują w Polsce poniżej 1 200 PLN, więc jak na standardy audiofilskie jest to umiarkowana cena, bo dobre przewody mogą kosztować i kilkadziesiąt tysięcy złotych lub więcej. Niemniej jednak po wpięciu Cardasów do systemu szybko okazało się, że są to wyjątkowo dobrze skonstruowane kable, które wnoszą przede wszystkim harmonię i porządek do dźwięku. Niejako czynią go pełniejszym, czystszym i bardziej organicznym – co odbierane jest jako dobra koherencja i optymalne wysycenie tonalne. Przekaz staje się lepiej określony, pełniej narysowany, soczystszy i żywszy. Muzyka brzmi wyraźniej – dźwięczniej. Takie są najistotniejsze cechy opisywanych przewodów.

 

101 Speaker nie poprawiają ani struktury basów, nie wyostrzają niedoświetlonych sopranów, nie zagęszczają średnicy – to nie ta liga cenowa. Niemniej jednak ich wpływ na brzmienie jest istotne i wyraźne. To wyborna otwartość dźwięku, jego kompletny wymiar i symetryczna konstrukcja przestrzenna. Łatwiej usłyszeć więcej niuansów, bo tło jest czystsze i głębsze. Ponadto brzmienie jest jakby szybsze, bardziej dynamiczne – niesie więcej energii i spontaniczności. Instrumenty stają się większe, grają mocniej i pełniej – wydobywa się z nich bardziej wzmocniony i nasycony dźwięk. Nie wiem jak to zjawisko nazwać, może akceleracją brzmienia? Tak – to dobre określenie na pozytywne zmiany jakie wprowadzają przewody Cardas 101 Speaker do systemu audio hi-fi. A w zasadzie akceleracja i harmonia. Rafinacja.” Recenzja STEREO I KOLOROWO

 

Cardas Audio to utytułowana firma z dekadami doświadczenia w produkcji okablowania audio najwyższej klasy.

Okablowanie tej firmy charakteryzuje się wysokim stopniem neutralności, wzorowym ‘wyważeniem’ charakterystyki własnej przewodów oraz szeroką kompatybilnością z różnorodnymi systemami Audio.

 

PROFESJONALNE SYSTEMY OKABLOWANIA HI-FI I HI-END

VINYL GOLDMINE

sklep@vinylgold.pl

 

Tel. Bernard:  515 115 465

Tel. Grzegorz : 666 292 206

Cena: 1 199,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal