C.E.C. TL-5 wstecz
C.E.C. TL-5 Transport CD

C.E.C. TL-5 Transport CD

 

W celu odczytywania sygnału zapisanego na płycie CD konieczne jest stopniowe zwalnianie prędkości obrotu podczas odczytywania dalszych części płyty. W TL-5 napęd osi prowadzony jest indywidualnie przy użyciu paska, dzięki czemu przenoszenie się wibracji i zakłóceń elektromagnetycznych na płytę zostało zminimalizowane. Ciężki stabilizator płyty CD zapewnia stabilną i płynną rotację talerza oraz płyty. Położony w odległości od osi silnik o niewielkim momencie obrotowym stanowi idealną podstawę do wiernej reprodukcji muzyki. Umieszczając oś talerza płyty w samym środku otwieranej od góry szuflady umożliwiono też bezproblemową wymianę paska jeżeli zajdzie taka potrzeba.

 

TL-5 wyposażony jest w wyjścia cyfrowe AES/EBU, COAXIAL oraz TOSLINK. Najkrótsza możliwa ścieżka i stabilność sygnału zostały utrzymane dzięki bezpośrednim umieszczeniu wszystkich gniazd na płytach drukowanych. Estetycznie urządzenie dopełnia wysokiej jakości wyświetlacz o konfigurowanych stopniach jasności oraz klasyczna, estetycznie wykonana obudowa ze srebrnego anodowanego aluminium.

CEC TL-5 to idealny punkt wejściowy w świat unikalnych właściwości opatentowanego napędu paskowego, który wznosi reprodukcję muzyki z płyt kompaktowych na wyżyny możliwości tego formatu.

Wszystkie napędy paskowe CEC posiadają konstrukcję opierającą się się na zasadzie podwójnego chassis. Napęd oraz mechanizm są izolowane elektroniczne, magnetycznie i mechanicznie od czytnika laserowego. Oba układy są połączone jedynie poprzez precyzyjny pasek. Ceramiczny stabilizator centruje płytę i zapewnia doskonałą absorpcję drgań i wibracji działając na zasadzie efektu koła zamachowego. Najwyższej jakości oś napędowa z samosmarującymi łożyskami, jest wynikiem ogromnego doświadczenia firmy CEC w produkcji gramofonów analogowych.

 

 

Specyfikacja:

Drive System - Belt Drive // Spindle

Playable Discs - Audio CDs & Finalized CD-R/RWs

Power Supply - AC 100-240V / 50-60Hz

CD Stabilizer - Brass (ø70mm, weight:330g)

Digital Output - AES/EBU(Balanced XLR) x1: 2.5Vp p/110Ω

                         -COAXIAL(SPDIF) x1: 0.5Vp-p/75Ω

                         -TOS x1: -21 ~ -15dBm EIAJ

Dimensions - 435(W) × 335(D) × 109(H) mm

Weight  - 9 kg

 

KOLOR: CZARNY, SREBRNY ( tel. )

 

NOWY PRODUKT

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

666 292 206

Cena: 9 600,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal