DS Audio ST-50 Stylus Cleaner wstecz
DS AUDIO STYLUS CLEAMER / CZYŚCIK IGIEŁ GRAMOFONOWYCH

DS AUDIO ST-50 / STYLUS CLEANER

 

AKCESORIUM DO CZYSZCZENIA IGIEŁ GRAMOFONOWYCH

MATA DO OCZYSZCZANIA IGŁY GRAMOFONOWEJ

 

Specjalny materiał stosowany w laboratoriach wymagających ultra czystego powietrza i narzędzi. Materiał ma optymalną lepkość aby idealnie zatrzymać zanieczyszczenia z igły gramofonowej a zarazem odpowiednio 'uwolnić' igle przy podnoszeniu z maty. 

 

Rekomendowana do stosowania z wszystkimi typami wkładek gramofnowowych, testowana z najprostrzymi oraz z najdroższymi i najbardziej wysublimowanymi konstrukcjami.

 

DS ST-50

Pod tą tajemnicza nazwą kryje się "galaretka" do czyszczenia igły. Przyrząd bardzo przydatny i wyjątkowo skuteczny. Jego używanie nie wymaga żadnych ekwilibrystycznych działań jak to bywa z różnego rodzaju szczoteczkami do czyszczenia igły. 


Po prostu, kładziemy go na talerz, opuszczamy ranie gramofonu z wkładką tak aby igła dotknęła substancji czynnej. Podnosimy ramię i opuszczamy ponownie zmieniając nieco pozycję dla poprawienia efektu. Parkujemy ramie, zdejmujemy ST-50 z talerza gramofonu i możemy się cieszyć czystą wkładką (igłą). Po zebraniu większej ilości zanieczyszczeń z naszej wkładki zmywamy je pod bieżącą wodą.

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

VINYL GOLDMINE

sklep@vinylgold.pl

Bielsko-Biała

515 338 633

666 292 206

Cena: 360,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal