Einstein The Tune wstecz
EINSTEIN AUDIO Integrated Amplifier The Tune

EINSTEIN AUDIO Wzmacniacz Zintegrowany The Tune

 

Zintegrowany wzmacniacz powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie z produkcją najwybitniejszych urządzeń audio na świecie. The Tune oferuje zalety znane ze wszystkich urządzeń z oferty EINSTEIN. Krótka ścieżka sygnału, zaawansowany układ zasilania, absolutne pominięcie przekaźników na ścieżce sygnału do głośnika oraz obudowa o doskonałym balansie termicznym, gwarantująca długowieczność urządzenia.

The Tune wyposażony jest w cztery wejścia analogowe RCA – CD, Tuner i Line oraz wejście Phono, wykorzystujące wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Wzmacniacz oferuje również wyjście Line Out, można z niego sterować dodatkową końcówką mocy.

 W zestawie z urządzeniem dołączony jest pilot EINSTEIN The Control, który pozwala sterować poziomem głośności oraz wybranym wejściem urządzenia. Obsługi dokonywać można również używając wyświetlacza dotykowego umieszczonego na froncie urządzenia.

 

EINSTEIN Audio Components GmbH została założona przez Volkera Bohlmeiera w 1988 roku. Wiedziony chęcią tworzenia sprzętu pozwalającego na wierną reprodukcję muzyki pracuje nieustannie nad projektowaniem i produkowaniem najwyższej jakości sprzętu audio. Produkty EINSTEIN powstają z zamiłowania do prostoty i elegancji, co odzwierciedlone jest zarazem w ich brzmieniu, jak i wyglądzie. 

Od swojego powstania firma kierowana jest niezmiennie doświadczoną ręką założyciela, którego zamiłowanie do muzyki wykracza poza jej odtwarzanie. Gitarzysta (oraz kolekcjoner gitar) i miłośnik koncertów, Volker Bohlmeier zawsze traktował muzykę jako podstawę, na której budował swoje życie. Doświadczenia z wykonywaniem, odsłuchiwaniem i doświadczaniem muzyki pozwalają mu dziś tworzyć niepowtarzalne urządzenia, których sam widok powoduje zachwyt w świecie audio. Towarzyszący mu zespół niebywale utalentowanych rzemieślników pozwala wcielić każdą wizję w życie. 

Słowami samego właściciela firmy, w życiu chodzi o rzeczy najcenniejsze. Ktokolwiek, kto ceni sobie wysoki standard życia naturalnie przyciągany jest do muzyki, jako integralnej części istnienia ludzkiego. Gwarantuje ona chwilę ucieczki od codzienności, a wraz z jej najwyższej jakości reprodukcją, niemal namacalne oddziaływanie na emocje. Celem każdego z produktów EINSTEIN jest tworzyć pomost między ekskluzywnością i niepowtarzalną jakością. Efektem tego mariażu jest estetyczna i muzyczna uczta dla zmysłów, w której muzyka zastępuje rzeczywistość.

 

NOWY PRODUKT / GWARANCJA

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH /  KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

Bielsko-Biała

Tel. 666 292 206

sklep@vinylgold.pl

Kliknij na logo aby otworzyć recenzję:

 

sound rebels

Cena: 28 925,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal