Einstein The Tune + Digital DAC Stage wstecz
EINSTEIN THE TUNE / VERSION DIGITAL - Wzmacniacz Zintegrowany z modułem DAC

EINSTEIN AUDIO Wzmacniacz Zintegrowany The Tune / Wersja Digital z  modułem DAC

 

Zintegrowany wzmacniacz powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie z produkcją najwybitniejszych urządzeń audio na świecie. The Tune oferuje zalety znane ze wszystkich urządzeń z oferty EINSTEIN. Krótka ścieżka sygnału, zaawansowany układ zasilania, absolutne pominięcie przekaźników na ścieżce sygnału do głośnika oraz obudowa o doskonałym balansie termicznym, gwarantująca długowieczność urządzenia.

 

Dzięki powyższym rozwiązaniom prezentacja dźwiękowa The Tune jest niezwykle realistyczna, wiernie odwzorowująca materiał muzyczny z którym ten wybitny wzmacniacz jest konfrontowany.Doskonały timing, wiernośc reprodukcji tonalnej, doskonała dynamika oraz otwartość sceny muzycznej składają się na sukces tego niezwykle urodziwego i wszechstronnego wzmacniacza.

 

Wersja Digital wyposażona jest w wysokiej klasy moduł DAC z wejściami USB, SPDIF, TOSLINK co wraz z wejściem Phono czyni z Tune’a jeden z najlepszych dostępnych obecnie kompletnych zintegrowanych wzmacniaczy spełniających hi-endowe kryteria jakości brzmienia.


The Tune wyposażony jest w cztery wejścia analogowe RCA – CD, Tuner i Line oraz wejście Phono, wykorzystujące wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Wzmacniacz oferuje również wyjście Line Out, można z niego sterować dodatkową końcówką mocy.

 

W zestawie z urządzeniem dołączony jest pilot EINSTEIN The Control, który pozwala sterować poziomem głośności oraz wybranym wejściem urządzenia. Obsługi dokonywać można również używając wyświetlacza dotykowego umieszczonego na froncie urządzenia.

 

EINSTEIN Audio Components GmbH została założona przez Volkera Bohlmeiera w 1988 roku. Wiedziony chęcią tworzenia sprzętu pozwalającego na wierną reprodukcję muzyki pracuje nieustannie nad projektowaniem i produkowaniem najwyższej jakości sprzętu audio. Produkty EINSTEIN powstają z zamiłowania do prostoty i elegancji, co odzwierciedlone jest zarazem w ich brzmieniu, jak i wyglądzie

 

Od swojego powstania firma kierowana jest niezmiennie doświadczoną ręką założyciela, którego zamiłowanie do muzyki wykracza poza jej odtwarzanie. Gitarzysta (oraz kolekcjoner gitar) i miłośnik koncertów, Volker Bohlmeier zawsze traktował muzykę jako podstawę, na której budował swoje życie. Doświadczenia z wykonywaniem, odsłuchiwaniem i doświadczaniem muzyki pozwalają mu dziś tworzyć niepowtarzalne urządzenia, których sam widok powoduje zachwyt w świecie audio. Celem każdego z produktów EINSTEIN jest tworzyć pomost między ekskluzywnością i niepowtarzalną jakością. Efektem tego mariażu jest estetyczna i muzyczna uczta dla zmysłów, w której muzyka zastępuje rzeczywistość.

 

NOWY PRODUKT / GWARANCJA

 

ODSŁUCH / KOSULTACJE / DOSTEPNOSC:

VINYL GOLDMINE

1MAJA 36/4

43-300 BIELSKO-BIAŁA

 

666 292 206

515 338 633

sklep@vinylgold.pl

Cena: 35 500,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal