Furutech Listwa Zasilająca eTP60E wstecz
Listwa Zasilająca eTP60E

LISTWA SIECIOWA eTP-60E

 

Furutech e-TP60E to podstawowy model wśród wszystkich listew tego producenta. Jednakże niech nikt nie myśli, że podstawowa oznacza kompromisowa.

 

Już na pierwszy rzut oka po wyjęciu z opakowania widać, że Furutech e-TP60E to listwa wykonana z najwyższą starannością. Szczotkowane aluminium, najwyższej klasy gniazda z pokrytymi 24 karatowym złotem złączami oraz idealne wykończenie to dopiero początek. Wszystko to skrywa jeszcze specjalną powłokę GC-303, którą pokryto listwę od wewnątrz oraz wysokiej klasy okablowanie w technologii PCOCC.

 

Wszystko to jednak są tylko suche fakty produkcyjne. Najważniejszy jest efekt jaki przynosi wpięcie tej listwy w system audio. Furutech e-TP60E to prawdziwa i dorosła listwa choć cena na to wcale nie wskazuje. Furutech e-TP60E gra w sposób zrównoważony i delikatnie akcentujący wszystkie tony. Wyrównuje prąd, układa tony i wydobywa z nagrań ich faktyczną realizację. Wszystkie te zmiany są słyszalne od pierwszego wpięcia i dają poczucie spójności brzmienia. Listwa działa! Wydobywa dynamikę, wyrównuje składowe tonalne i nie przeostrza brzmienia.

 

Furutech e-TP60E nadaje się do zastosowania w każdym systemie audio choć najlepiej sprawdzi się współpracując z wzmacniaczami i źródłami cyfrowymi, dobitnie grającymi gramofonami oraz jako terminal zasilający i kontroler dla kolumn aktywnych.

 

Wyróżnienia produktu eTP-60E:  Audio Video : 5 gwiazdek

Nagrody i wyróżnienia produkty sieciowe Furutech:

+ Absolute Sound 2007 Editors Choice

+ Produkt Roku Absolute Sound 2007

+ Blue Moon Award

+ Enjoy The Music Best Of 2007 Award

+ International CES – Best of 2007: Innovations

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

SYSTEMY ZASILANIA AUDIO / VINYL GOLDMINE:

 

DOSTĘPNOSC / ODSŁUCH / KONSULTACJE

 

VINYL GOLDMINE

1 MAJA 36/3

BIELSKO-BIALA

sklep@vinylgold.pl

666 292 206

515 338 633

Kliknij na logo aby otworzyć recenzję:

 

stereo i kolorowo furutech

Cena: 1 765,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal