Furutech Evolution II Power wstecz
Kabel zasilający Evolution II Power 1.8 m

FURUTECH Evolution II Power


Evolution II Power to jeden z najciekawszych kabli zasilających jakie znam. Nie mogę powiedzieć, że jest najlepszym, ponieważ taki kabel nie istnieje. Nie można autorytarnie stwierdzić, że jakiś kabel jest ewidentnie najlepszy ze względu na to z czym ma współpracować ale są kable, które wyjątkowo dobrze sobie radzą z bardzo szerokim przekrojem urządzeń i taki właśnie jest Evolution II Power.

 

Technologicznie Evolution II Power jest kablem wyjątkowo dobrze dopracowanym. Każdy z trzech przewodników to siedem wiązek po 35 żył z miedzi u-OFC o średnicy 0,18mm poddanych procesowi Alpha. Czynna średnica takiej wiązki wynosi 3,69mm. Każda wiązka znajduje się w polietylenowej izolacji o średnicy zewnętrznej 5,5mm. Wewnętrzną osłonę wykonano z tłumiącego drgania, elastycznego PVC zawierającego cząsteczki karbonu. Nad osłoną znajduje się ekran z miedzianej plecionki 9 x 24 druty o średnicy 0,12mm każdy. Zewnętrzny fartuch to elastyczne PVC o średnicy 17,5mm. Z zewnątrz kabel jest zabezpieczony nylonową plecionką o średnicy zewnętrznej 18,5mm. Przewód wyposażono we wtyki FI-E11(R), oraz FI-11(R). Konfekcja w całości wykonana w japońskiej fabryce Furutecha !

 

Co jednak z tego wynika? Otóż kabel ten w połączeniu z cyfrowymi wzmacniaczami sprawia, że rygor ich grania się poprawia, dynamika się zwiększa a barwa tonalna nieco oczyszcza. Z cyfrowymi źródłami sygnału Evolution II Power radzi sobie jeszcze lepiej! Przestrzeń się powiększa, dynamika rośnie a scena staje się jeszcze głębsza. Natomiast z najbardziej wymagających wzmacniaczy lampowych wyciąga perfekcyjne ciepło brzmienia przy zachowaniu szybkości i dynamiki dotychczas niespotykanej.

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

SYSTEMY ZASILANIA AUDIO / VINYL GOLDMINE:

 

DOSTĘPNOSC / ODSŁUCH / KONSULTACJE

 

VINYL GOLDMINE

1 MAJA 36/3

BIELSKO-BIALA

sklep@vinylgold.pl

666 292 206

515 338 633

  • Wtyki :  FURUTECH FI-11R / FI-E11R
  • Kabel :  FURUTECH EVOLUTION II Power

Cena: 3 350,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal