Furutech PS-950-18E - Piezo Powerflux Power Cord Alpha wstecz
Kabel zasilający PS-950-18E - Piezo Powerflux Power Cord Alpha / 1.8 metra

FURUTECH Kabel zasilający PS-950-18E - Piezo Powerflux Power Cord Alpha / 1.8 m.

 

Furutech Piezo Powerflux Power Cord Alpha to ekstraklasa wśród przewodów zasilających. Najwyższej jakości przewód zasilający HIGH END. Perfekcyjne odwzorowanie dynamiki, naturalne i otwarte brzmienie pozbawione zniekształceń. Wybitna reprodukcja niskich częstotliwości. A to wszystko opakowane w sposób tak perfekcyjny, że nawet kobieca biżuteria może się schować.

 

Furutech Piezo Powerflux Power Cord Alpha to ekstraklasa wśród przewodów zasilających. Najwyższej jakości przewód zasilający HIGH END. Perfekcyjne odwzorowanie dynamiki, naturalne i otwarte brzmienie pozbawione zniekształceń. Wybitna reprodukcja niskich częstotliwości. A to wszystko przy zachowaniu najwyższy standardów wykończenia i estetyki.

 

Przewodniki Furutecha Piezo Powerflux Power Cord Alpha wykonano z miedzi PCOCC poddanej obróbce kriogenicznej. Pojedynczy przewodnik ma średnicę 2,8mm i jest w izolacji teflonowej. Kolejna warstwę izolacji wykonano z miękkiego PVC z domieszką carbonu. Całość jest ekranowana oplotem wykonanym z miedzi. Jako zewnętrznego izolatora użyto PVC o zwiększonej elastyczności. Z zewnątrz zastosowano rękaw z nylonu.

Kabel jest zakończony wysokiej klasy wtykami FI-50R i FI-E50R.

 

Powerflux gra w sposób bezpośredni z rewelacyjną dynamiką i kontrolą częstotliwości, doskonale sprawdza się w zasilaniu listew i kondycjonerów zasilania systemów Audio, również jako kabel zasilający końcówki mocy, wzmacniacze zintegrowane oraz referencyjne napędy CD.

 

FURUTECH PS-950-18E Piezo Powerflux Power Cord Alpha / wtyki FI-50R/FI-E50R : 9990 zł

FURUTECH PS-950-18E Piezo Powerflux Power Cord Alpha / wtyki NCF FI-50R/ NCF FI-E50R : 11990 zł

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

SYSTEMY ZASILANIA AUDIO / VINYL GOLDMINE:

 

DOSTĘPNOSC / ODSŁUCH / KONSULTACJE

 

VINYL GOLDMINE

1 MAJA 36/3

BIELSKO-BIALA

sklep@vinylgold.pl

666 292 206

515 338 633

Cena: 9 990,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 3 dni

paypal