Furutech Listwa TP-609 + Przewód EVOLUTION II wstecz
Listwa Zasilająca FURUTECH eTP-609 + Przewód Zasilający FURUTECH EVOLUTION II

FURUTECH Listwa Zasilająca e-TP609

FURUTECH Przewód zasilający EVOLUTION II POWER

 

Nagrody i wyróżnienia e-TP609 :

+ Nagroda – Hi-Fi Choice Wybór Redakcji : ocena 5/5

+ Absolute Sound 2007 Product Of The Year

+ Nagroda – Haute Fidelite Reference

 

Furutech e-TP609 to jedna z najczęściej wybieranych przez klientów listew z oferty tego producenta. Jej popularność wynika przede wszystkim ze znakomitego stosunku jakości do ceny.

 Już na pierwszy rzut oka po wyjęciu z opakowania widać, że Furutech e-TP609 to listwa wykonana z najwyższą starannością. Szczotkowane aluminium, najwyższej klasy gniazda z rodowanymi złączami oraz idealne wykończenie to dopiero początek. Wszystko to skrywa jeszcze specjalną powłokę GC-303, którą pokryto listwę od wewnątrz oraz wysokiej klasy okablowanie w technologii PCOCC łączone zaciskami obniżającymi pojemność i oporność listwy.

 

Zestaw zawiera listwę Furutech e-TP609 wraz z referencyjnym przewodem zasilającym Furutech EVOLUTION II Power.  Połączenie takie znakomicie wpływa na dynamikę systemu, zwiększa rozdzielczość, i poprawia kontrolę w każdym paśmie. Brzmienie jest realistyczne, bezpośrednie i niezwykle poukładane.

 

Co zaś tyczy się wpływu zastosowania tej listwy w systemie audio to efekt można opisać tylko jednym słowem: SPOKÓJ! Furutech e-TP609 działa na system jak kojący balsam, jak czuły dotyk matczynej dłoni lub zimne piwo po ciężkim dniu wczorajszym. Wszystkie pasma stają się poukładane i wyczyszczone. Wysokie tony pieszczą uszy, średnie się wypełniają i dociążają a bas nabiera wręcz wojskowego rygoru.

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

SYSTEMY ZASILANIA AUDIO / VINYL GOLDMINE:

 

DOSTĘPNOSC / ODSŁUCH / KONSULTACJE

 

VINYL GOLDMINE

1 MAJA 36/3

BIELSKO-BIALA

sklep@vinylgold.pl

666 292 206

515 338 633

  • Wtyki :  FURUTECH FI-11R / FI-E11R
  • Kabel :  FURUTECH EVOLUTION II Power

Cena: 8 495,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal