Furutech GNIAZDO ŚCIENNE FT-SWS-D (R) NCF wstecz
GNIAZDO ŚCIENNE PRĄDOWE AUDIO FT- SWS-D (R) NCF / PODWÓJNE

GNIAZDO ŚCIENNE FT SWS-D (R) NCF/ NOWOŚĆ

 

Gniazdo ścienne /PODWÓJNE

 

Gniazdo przystosowane do pracy w domowych instalacjach elektrycznych wykorzystujące technologię Nano Crystal²-Nano Crystallin Formula NCF. Ramka zewnętrzna ze stopu aluminium pokryta karbonem. W celu polepszenia styku pomiędzy przewodem a gniazdem Furutech stosuje specjalny, opatentowany rodzaj płytek dociskowych. Maksymalna średnica podłączonych przewodów to 5,5mm

 

Wymiary zewnętrzne gniazda: 152 x 81mm, głębokość 48mm
Maksymalne napięcie 250VAC
Maksymalny prąd: 16

 

Gdy idzie o najwyższa klase systemów zasilania w audio : Japoński Furutech ma szczególnie doskonałą reputacją. Gniazda scienne furutech są używane w najlepszych studiach i salonach odsłuchowych na świecie. Po prostu Japończyków w tym aspekcie budowy systemu audio nikt prześcignąć nie potrafi i trzeba już pogodzić się z takowa hierarchią rzeczy.

 

Cóż nam przyjdzie z doskonałych kabli sieciowych listew i kondycjonerów jeśli na samym początku zasilania domowego , salonowego systemu audio tkwi gigantyczny kompromis, stwarzający problemy ze względu na niska klasę ekranowania i styków. Pozbądźmy się tego raz na zawsze za pomocą referencyjnej serii wtyków i gniazd Furutecha. Warto również wspomnieć że w zgodnej opinii klientów vinyl goldmine w budowie systemu zasilania największy zbawienny wpływ w relacji do wydatkowanej kwoty na jakośc poprawy mają właśnie gniazda Furutecha. Polecamy !

 

UWAGA – KUPUJ PRODUKTY FURUTECHA WYLĄCZNIE U LICENCJONOWANYCH DEALERÓW Z GWARANCJĄ !

 

SYSTEMY ZASILANIA AUDIO / VINYL GOLDMINE: 

 

VINYL GOLDMINE

1 MAJA 36/3

BIELSKO-BIALA

sklep@vinylgold.pl

666 292 206

515 338 633

Cena: 1 195,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 3 dni

paypal