Furutech NCF Booster Power Cable wstecz
FURUTECH NCF BOOSTER - POWER CORDS

FURUTECH

NCF BOOSTER POWER CABLE HOLDER

 

NCF Booster jest podstawką pod kable o regulowanej wysokości. Jego zastosowanie pozwala na odizolowanie przewodów od podłoża lub na podtrzymanie ciężkich kabli zasilających przy sprzęcie lub ścianie.

Urządzenie separuje drgania podłoża od okablowania oraz poprawia spasowanie wtyków zasilających i audio w systemie poprzez uzyskanie optymalnej powierzchni styku i naprężenia.

 

Efekty NCF Boostera sa na tyle ewidentny,  iż urządzenie znalazło już zastosowanie w profesjonalnych studiach nagraniowych. Dzięki marce Furutech również w naszych domowych systemach audio może zagościć więcej precyzji, spokoju i czystości brzmienia muzyki.  NCF Booseter to równiez doskonały sposób na 100% wykorzystanie naszych przewodów sygnałowych i zasilania.

 

Z recenzji  SoundRebels :

 "Zatem co takiego wniosła aplikacja tytułowego Boostera? To jest jak uderzenie obuchem w głowę. W jednej sekundzie dzięki zwiększeniu energii wybrzmiewania każdego z usytuowanych na wirtualnej scenie pozornych źródeł dźwięku poprawia się czytelność przekazu. Tylne plany pozostając na swoim miejscu nabierają subtelnego blasku, przez co przy tej samej namacalności generowanej muzyki możemy słuchać jej zdecydowanie ciszej. Ale to nie koniec pozytywnej pracy opisywanej „żabki” w domenie jakości dźwięku. Owa wyrazistość przekazu nie jest pochodną poprawy konturów instrumentów spowodowaną szkodliwym odchudzeniem dźwięku, tylko niewpływającym na pogrubienie krawędzi zastrzykiem masy każdego z nich. Po prostu każda fraza jest bardziej soczysta, ale nadal zawarta we wcześniej wykreowanych przez system ramach. Niemożliwe? Ja też nie chciałem w to uwierzyć, ale kilka prób nawet z przebasowionymi produkcjami nie chciało pokazać mi innego aniżeli wspomniany przed momentem wyniku zastosowania produktu Furutecha."

 

NCF BOOSTER POWER CORDS: 1690 ZŁ

NCF BOOSTER SIGNAL : 1190 ZŁ

 

NCF BOOSTER EXTENSION SHAFT  : 149 ZŁ

( Komplet przedłużek do Boostera. W opakowaniu znajduje się 10szt co pozwala na przedłużenie o dodatkowe 30cm. )

 

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

VINYL GOLDMINE

sklep@vinylgold.pl

Bielsko-Biała

515 338 633

666 292 206

Cena: 1 690,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal