Kuzma STABI S wstecz
KUZMA Gramofon STABI S

Gramofon KUZMA Stabi S ( bez ramienia / bez wkładki )

 

Stabi S -  startowy gramofon w ofercie audiofilskiej firmy : Kuzma Audio to prawdziwa inicjacja audiofilska dla miłośników płyt winylowych. Kuzma Stabi to wybór dla słuchaczy wymagających perfekcji choć nie koniecznie dysponujących budżetem  rzędu domu czy samochodu osobowego, na wymarzony gramofon.

 

Ascetycznie prosta konstrukcja jest genialna pod względem efektywności i przełożenia jakości na cenę. Podstawą filozofii doświadczonego i kultowego słoweńskiego konstruktora gramofonów są pryncypia stabilności i sztywności. Te dwie cech decydują o dynamice i precyzji brzmienia analogowego, którego w przypadku błędnej konstrukcji nie da się już odzyskać jakością ramienia czy wkładki.

 

Właśnie dlatego Kuzma Stabi to gramofon zbudowany z precyzyjnie ukształtowanych, masywnych rur miedzianych w kształcie litery T. Tworzą one trójpunktową podstawę podparcia – stabilna bazę dla aluminiowego subtależa oraz 3-kilogramowego talerza. Ta genialna i efektywna konstrukcja czyni z gramofonu Stabi precyzyjną maszynerię do perfekcyjnego napędzania płyty winylowej.

 

Rezultat ? Dynamika która przewyższa znacznie droższe źródła dźwięku. Wzorowy ‘timing’ sekcji rytmicznej w odtwarzanej muzyce. Znaczne poszerzenie mocy i głębi basu – nawet tam gdzie inne gramofony nie potrafią jej dostrzec. Zdumiewająca scena muzyczna i zaskakująco wierna separacja kanałów.

 

Gramofon jest lauratem Golden Ear Award 2006 pisma Absolute Sound.

 

NOWY GRAMOFON NA GWARANCJI

 

Dostępne kolory: mosiądz i czarny

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

Kliknij aby przeczytać recenzję:


high fidelity pl logo

 

 

audio video

 

Cena: 7 450,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal