Kuzma Stogi S wstecz
Kuzma Stogi S Ramie Gramofonowe 9 cali

KUZMA STOGI-S RAMIE GRAMOFONOWE  9’’

 

Ramie gramofonowe 9" z zawieszeniem typu unipivot. Dla zwiększenia stabilności i poprawienia tłumienia rezonansów zastosowano tłumienie olejowe. Okablowanie ramienia wykonano jednym odcinkiem przewodów od konektorów wkładki do wtyków.

 

Ramie charakteryzuje płynne i bardzo otwarte brzmienie o jednoznaczne analogowej sygnaturze, inżynierom Kuzmy udało się osiągnąć optymalny rezonans całej konstrukcji oraz zachować brzmienie o detaliczności na poziomie stricte high-endowym.

 

Możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia azymutu i skatinku za pomocą przeciwwag a zarazem zastosowanie poziomowania olejem silikonowym calej konstrucji daje optymalny balans pomiędzy 'zwinnością' pracy ramienia a tłumieniem i stabilnością.

 

Rezultaty są doskonałe, w tym przedziale cenowym i biorąc pod uwagę wyposażenie w doskonale okablowanie cards, ramie nie ma konkurenta w segmencie entry hi-end. Warto również zwrócić uwagę na sporą tolerancję ramienia na stosowanie wkładek o różnej podatności i masie co ułatwi justownie i uzyskanie doskonałego brzmienia praktycznie z dowolnie wybranej wkładki gramofonowej.

 

-ramie wyposażone w okablowanie cardas wkładka - przedwzmacniacz jeden odcinek dla zachowania optymalnych osiągów

-doskonale spasowane wysokiej jakości wtyki pin i rca

-podstawa ramienia kompatybilna z stabi s i innymi mocowaniami o podobnym obwodzie / możliwość zakupu podstawy mocowania do innych gramofonów za dopłatą.

 

Firma Kuzma Ltd. istnieje na rynku od 1982 roku i wywodzi się ze Słoweni. Jej założycielem jest Franc Kuzma, którego pasja do muzyki wraz z inżynierskim wykształceniem i doświadczeniem przy pracy nad przetwornikami akustycznymi zaowocowała powstaniem gramofonu, którego nazwa "STABI" wzięła się od jego największego atutu - stabilności. Wkrótce potem powstało ramie, które nazwano STOGI. Produkty te dość szybko zadomowiły się na rynku i nazwa KUZMA trafiła do świadomości ludzi ceniących sobie wierne odtwarzanie muzyki z płyt winylowych.

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

VINYL GOLDMINE

sklep@vinylgold.pl

 

Bielsko-Biała

515 338 633

  • Długość efektywna :  229 mm
  • Odległość montażowa :  212 mm
  • Overhang :  17 mm
  • Masa ramienia :  600 g
  • Regulacja VTA :  Tak

Cena: 4 990,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal