Kuzma Stogi wstecz
Kuzma Stogi Ramie Gramofonowe 9 cali z regulacją azymutu

KUZMA STOGI  / RAMIE GRAMOFONOWE 9 CALI

 

+ ramie łożyskowe 9 cali klasy hi-end z regulacją VTA HTA /  azymutu wkładki !

 

Ramie gramofonowe 9" z zawieszeniem kardanowym opartym na łożyskach kulkowych o ultra niskim współczynniku tarcia. Aluminiowa rura ramienia precyzyjnie wytłumiona w środku zapewnia referencyjną sztywność całego układu.

 

Mechaniczne wykonanie, spasowanie wszystkich elementów, blokady imbusowe przeciwwagi ( w trzech punktach ) , doskonale wywarzenie i godna najwyższego podziwu precyzja w zastosowaniu nisko-oporowych łożysk skutkują brzmieniem niezwykle dynamicznym, czystym i zaskakującym swoim realizmem.

 

Stogi jest nieustępliwy w ukazywaniu niuansów prezentowanych nagrań, nie ma w jego brzmieniu uproszczeń czy tendencji do zamazywaniu konturów prezentowanych barw i brył instrumentów. To po prostu precyzyjna maszyneria do wydobywania prawdy z krążków analogowych z zachowaniem referencyjnego realizmu tonalnego i dynamicznego.

 

+ okablowanie ramienia Cardas wykonano jednym odcinkiem przewodów od wkładki do wtyków RCA.

+ winda z regulacją wysokośći spoczynkowej

+ innowacyjna regulacja azymutu wkładki na rurce ramienia

 

Firma Kuzma Ltd. istnieje na rynku od 1982 roku i wywodzi się ze Słoweni. Jej założycielem jest Franc Kuzma, którego pasja do muzyki wraz z inżynierskim wykształceniem i doświadczeniem przy pracy nad przetwornikami akustycznymi zaowocowała powstaniem gramofonu, którego nazwa "STABI" wzięła się od jego największego atutu - stabilności. Wkrótce potem powstało ramie, które nazwano STOGI. Produkty te dość szybko zadomowiły się na rynku i nazwa KUZMA trafiła do świadomości ludzi ceniących sobie wierne odtwarzanie muzyki z płyt winylowych.

 

Rekomendowany punkt montażowy: 212 mm / długość efektywna 230 mm

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

VINYL GOLDMINE

sklep@vinylgold.pl

Bielsko-Biała

515 338 633

  • Overhang :  18 mm
  • Odległość montażowa :  212 mm
  • Regulacja VTA :  Tak
  • Długość efektywna :  230 mm
  • Regulacja HTA :  Tak

Cena: 8 190,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal