Kuzma STOGI REFERENCE 313 VTA wstecz
KUZMA STOGI REFERENCE 313 VTA

KUZMA STOGI REFERENCE 313 VTA

 

Ramie Gramofonowe ~12’’ / z regulacją wysokości VTA w trakcie odtwarzania ( / on the fly )

Oraz regulacją azymutu HTA

 

Ramie gramofonowe 12" z zawieszeniem kardanowym opartym na łożyskach kulkowych o bardzo małym współczynniku tarcia.Elementy kardana wykonano z mosiądzu Aluminiowa rura ramienia na profil stożkowy i jest wytłumiona w środku. Okablowanie ramienia cardas wykonano jednym odcinkiem przewodów od wkładki dowysokiej klasy  wtyków RCA.

 

Chirurgiczna precyzja wykonania i dopasowania elementów ramienia odpowiada za niezwykle spójne i pełne brzmienie jakie daje nam Refernce. Dźwięk jest jednoznacznie określony na scenie muzycznej gradacja planów wzorowa , timing niezwykle przyjemnie oddaje naturalną dynamikę słuchanej muzyki. W wersji 12 calowej gdzie błąd kontowy jest niezwykle niski,  brzmienie jest super płynne i idealnie dociążone w średnicy pasma a zarazem wzorowo kontrolowane i z bardzo neutralnym charakterem tonalnym co jest sygnaturą najdoskonalszych ramion gramofonowych.

 

W wersji 313 vta złudzenie prezentacji muzycznej zgodnej z rejestrowanym na krazku winylowym materiałem jest niezwykle sugestywne. Wybrzmienia sa pełne i soczyste a zarazem odpowiednio poukładane by móc wyróżnik każdego aktora przedstawienia muzycznego na scenie.

Perfekcja wykonania umożliwia precyzyjne wykonanie ustawień oraz wykonywanie poprawek na VTA nawet w trakcie odtwarzania.

 

Vinyl goldmine poleca;  to po prostu jedno z najbardziej wszechstronnie doskonałych ramion gramofonowych, zarówno pod względem wykonania justowania jak i neutralności i jakości grania.

 

Stogi Ref 313 : 13 600 ZŁ

Stogi Ref 313 VTA : 16 400 ZŁ

Stogi Ref 313 VTA silver wiring : 19 950 ZŁ

 

VINYL GOLDMINE

1 MAJA 36/3

BIELSKO-BIAŁA

sklep@vinylgold.pl

515 338 633

Cena: 16 400,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 5 dni

paypal