Monolith Audio Lilium wstecz
Monolith Audio Lilium platforma antywibracyjna

Monolith Audio Lilium platforma antywibracyjna.

 

Model Lilium jest odpowiedzią na liczne zapytania klientów o platformy w jednolitych kolorach fortepianowych bez widocznej struktury drewna. Platformy Lilium są wykonane z dwóch płyt MDF o grubości 40mm każda, o powierzchniach pokrytych akrylem klasy premium, charakteryzującym się zwiększoną odpornością na zarysowania. Dzięki większej gęstości materiału, możliwe było zmniejszenie grubości platform, co ma duże znaczenie dla wielu klientów.

Platformy antywibracyjne Monolith Audio pozwalają na pełne ukazanie możliwości każdego elementu systemu. Szczególne efekty osiągane są z gramofonami, wzmacniaczami, odtwarzaczami CD/SACD, odtwarzaczami strumieniowymi i przetwornikami cyfrowo-analogowymi.

Klasyczny, nowoczesny wygląd, wyjątkowa jakość wykonania i niezwykłe własności soniczne sprawiają, że Lilium są jednym z najchętniej wybieranych platform antywibracyjnych.

 

Platformy dostępne są w dwóch kolorach – czarnym i białym, oraz dwóch wymiarach:

Lilium (435 EUR): szerokość 50cm, wysokość 8.5cm, głębokość 40cm (tolerancja wymiarowa +/-1mm).

Lilium 0.6 (415 EUR): szerokość 30cm, wysokość 8.5cm, głębokość 40cm (tolerancja wymiarowa +/-1mm).

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

sklep@vinylgold.pl

„Ponieważ platforma nie zmienia barwy stawianego na niej wzmacniacza, nie można mówić o zmianie ilościowej. Będziemy jednak świadkami zmiany jakościowej. Znacznie lepsza rozdzielczość, a co za tym idzie, głębia dźwięku i jego zróżnicowanie sprawiają, że wszystko zaczyna żyć. Wcześniej niczego niby wzmacniaczowi nie brakowało, jednak po posłuchaniu, jak gra na polskiej platformie, nie chciało się już wracać na „goły” blat”.

 

High Fidelity/Wojciech Pacuła

Cena: 1 783,65 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 3 dni

paypal