Monolith Audio Zaii wstecz
Monolith Audio Zaii platforma antywibracyjna

Monolith Audio Zaii platforma antywibracyjna.

 

Platforma antywibracyjna została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o gramofonach. Jej niezwykłe właściwości sprawiają jednak, że jest chętnie stosowana również ze wzmacniaczami, odtwarzaczami CD/SACD, przetwornikami cyfrowo-analogowymi, kolumnami głośnikowymi i innymi urządzeniami audio. Pozwala na odizolowanie urządzenia audio od drgań z podłoża, co wnosi znaczące zmiany w całym przekazie audio.

Starannie wyselekcjonowane drewno z równoległym usłojeniem zapewnia głębokie doznania estetyczne. Do wykonania jednej platformy konieczne jest przesortowanie ok. 100m3(!) tarcicy suszonej do wilgotności 8-10%, co wymaga dużego nakładu pracy i dużych możliwości produkcyjnych.

Budowa blokowa pozwala na uzyskanie materiału bez wad, stabilnego wymiarowo przy zmiennych warunkach użytkowania.

Platforma pokryta jest wysokiej jakości lakierem dostępnym w wielu kolorach.

 

Monolith Audio Zaii (400 EUR)

Wymiary: szerokość 50cm, wysokość 11.5cm, głębokość 40cm (tolerancja wymiarowa +/-1.5mm).

Na zdjęciach wersja półprzezroczysta, biała.

 

Na zamówienie, platformy antywibracyjne produkowane są w dowolnym wymiarze, dla dowolnych urządzeń.

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

sklep@vinylgold.pl

„To jedno z nielicznych usprawnień, które (...) naprawdę działa i przynosi liczące się efekty. Do tego stopnia, że po dłuższym odsłuchu gramofonu Rega RP6 na platformie i po jej wyciągnięciu, nie chciałem bez niej niczego słuchać!

Zmiany wprowadzane przez polską podstawę są strukturalne, to nie jest element "tuningujący" barwę, dynamikę, ani żaden ze zwyczajowo przywoływanych aspektów dźwięku. Jak każdy wysokiej klasy produkt, platforma działa na wszystkie aspekty dźwięku, a nie na jakiś jego wycinek. I, tak naprawdę, niczego nie zmienia, a jedynie pogłębia pozytywne cechy produktu, który na niej stoi.”

 

High Fidelity/Wojciech Pacuła

Cena: 1 719,26 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 3 dni

paypal