Organic Audio Reference Power wstecz
Organic Reference Series / Power Cord Przewód Zasilający 2 metry

ORGANIC REFERENCE

 

Power Cable : Kabel Zasilający / długość 2 metry

 

Najnowsza wersja okablowania duńskiej hi-endowej maki organic audio.

 

Organic prezentuje z dumą swoją najnowszą topową serię okablowania zasilającego sygnowana nazwą Reference. 

 

z recenzji Sound Rebels  //  www.soundrebels.com

 

„Szybka sesja fotograficzna, podmiana kabli i … Jest dobrze. Ba, nie tyle dobrze, co jednoznacznie, bezsprzecznie i ewidentnie lepiej.  Co ważne poprawa jest zauważalna nie tylko w porównaniu z wersją nazwijmy ją „gołą” Organica Original Power, lecz i używaną przeze mnie „uszlachetnioną” Damping Ringiem CF-080 Furutecha. Najogólniej rzecz ujmując wszystkiego jest więcej a wraz z ilością wprost proporcjonalnie wzrasta, co wcale nie jest takie oczywiste, również jakość. Wzrost wolumenu dźwięku nie oznacza całe szczęście gigantomanii połączonej z iście jarmarczną pstrokacizną, lecz coś zgoła innego – minimalizowanie efektu przeskalowania pomiędzy tym, co słychać na żywo a tym, czym z reguły raczą nas systemy audio… . ( … )
W brzmieniu Organica zawarte jest prawdziwe bogactwo harmonicznych, jedwabista gładkość i dojrzała soczystość, lecz nie ma nawet za grosz spowolnienia, czy osłabienia ataku i dynamiki. (…)

Organic Reference Power gra w 100% zgodnie z nadaną mu nazwą – referencyjnie organicznie. Jest w nim niezwykła spójność, homogeniczność i prawdziwa, niczym niemodyfikowana naturalność. Przekazując prawdę o muzyce stara się ukazać ją w jak najbardziej korzystnym świetle, nie ukrywając przy tym jej ewentualnych niedoskonałości. Zyskuje na tym autentyczność a pierwsze skrzypce zaczynają grać emocje. Czyż nie tego szukamy w Hi-Fi?”

 

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

PROFESJONALNE SYSTEMY ZASILANIA AUDIO / VINYL GOLDMINE:

 

DOSTĘPNOSC / ODSŁUCH / KONSULTACJE

 

VINYL GOLDMINE

1 MAJA 36/3

BIELSKO-BIALA

sklep@vinylgold.pl

666 292 206

515 338 633

Kliknij na logo aby otworzyć recenzję:

 

sound rebels

Cena: 4 650,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal