REGA FONO MINI A2D USB ( MM ) wstecz
FONO MINI A2D USB (MM )

FONO MINI A2D USB (MM ) Przedwzmacniacz Gramofonowy do wkładek typu MM

 

Najnowszy przedwzmacniacz gramofonowy, który zastąpił ceniony za jakość i niewygórowaną cenę przedwzmacniacz Rega Fono Mini. Nowy przedwzmacniacz, to zupełnie nowa konstrukcja oparta na przedwzmacniaczu gramofonowym MM wchodzącym w skład wzmacniacza Mira, oferująca jeszcze lepszą jakość dźwięku.

 

Fono Mini A2D przeznaczony jest do wzmacniania sygnału pochodzącego z wkładek gramofonowych MM i dopasowania go do odpowiedniego poziomu wymaganego przez wejścia liniowe wzmacniacza. Interfejs USB oferuje dodatkowo możliwość przenoszenia nagrań z płyt winylowych do komputera PC/Mac.

 

Przedwzmacniacz posiada wytłaczaną z aluminium obudowę oraz przyjazne w użytkowaniu panele przedni i tylni. Oferuje oferuje wyjątkową jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Będzie cennym dodatkiem do rozbudowy każdego zestawu Hi-Fi. Do przesyłania danych do komputera konieczne jest zainstalowanie oprogramowania do edycji plików audio. Przez rozpoczęciem kopiowania płyt, konieczne jest dopasowanie poziomu sygnału wyjściowego za pomocą potencjometru na panelu przednim.

 

Vinyl Goldmine rekomenduje Fono Minijako najlepszy przedwzmacniacz gramofonowy w segmencie budżetowym.

 

- NOWY PRODUKT  NA GWARANCJI

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

 

VINYL GOLDMINE

 

1 Maja 36 / 3

 

Bielsko-Biała

 

515 338 633

 

sklep@vinylgold.pl

Cena: 539,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 5 dni

paypal