REGA REGA RP6 + Benz Micro Silver wstecz
GRAMOFON REGA RP6 + Wkładka Benz Micro Silver

REGA RP6 + Wkładka Gramofonowa BENZ MICRO Silver

 

Nagrody RP6:

Produkt Roku 2012 i 2013 - What Hi-Fi

The Absolute Sound - Editors Choice 2014

Hi-Fi Choice Awards 2012

 

Ulepszony zestaw gramofonowy naszej firmy oparty na wielokrotnie nagradzanym modelu Regi RP-6 oraz referencyjnej, doskonale pasującej i komponującej się technicznie i dźwiękowo z Regą - wkładki szwajcarskiej firmy Benz Micro. Zestaw jest profesjonalnie kalibrowany zgodnie z geometrią ramienia. Klient może wybrać typ wkłądki pod kątem preferowanego sygnału wyjściowego ( 0.4 / 2.5 mV ).

 

Gramofon RP6 został zaprojektowany i zbudowany tak, aby osiągnąć jakość dźwięku daleko poza oczekiwaniami dla produktu na jego poziomie cenowym. Gramofon RP6 jest rozwinięciem i udoskonaleniem popularnego modelu P3-24. Poprzez zastosowanie nowego napędu, nowego zawieszenia ramienia oraz innowacyjnej konstrukcji plinty i talerza powstał gramofon o unikatowo wysokim standardzie brzmienia.

 

BENZ MICRO seria Gold / Silver:  Jednym z wyzwań postawionych przed firmą było stworzenie wkładki wyposażonej w układ z ruchomą cewką, którą można polecić średnio zasobnym odbiorcom. Zadanie to, biorąc pod uwagę renomę jaką cieszy się ta marka wśród producentów high-endu wydawało się  niezwykle trudne ze względu na koszty związane z produkcją wysokiej jakości podzespołów. Optymalnym rozwiązaniem okazało się montowanie wkładki w Japonii, która podobnie jak Szwajcaria słynie z dokładności i precyzji niezbędnej do wykonania zaprojektowanego modelu.

 

 

NOWY PRODUKT  NA GWARANCJI

 

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

 

515 338 633

sklep@vinylgold.pl

Kliknij aby przeczytać recenzję:

 

Rega RP6

hf

 

hi fi choice

 

Benz Micro Gold:

arc  • Wymienna igła :  nie
  • Długość ramienia :  9'' ( 230 mm )
  • wkładka :  tak
  • Regulowana wysokość ramienia :  nie
  • Zalecana siła nacisku :  1,8g - 2,2g
  • Typ igły :  Micro Ridge
  • Ramię :  RB303
  • Zasilacz zewnętrzny :  24V Low Noise Motor / TTPSU

Cena: 6 600,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 24 h

paypal