REGA PLANAR 6 ( P6 ) wstecz
REGA PLANAR 6 / P6 TURNTABLE

REGA P6 / PLANAR 6

GRAMOFON ROKU 2017 !

 

Planar 6 ma jeden cel - odtwarzanie twoich winyli najwierniej jak to możliwe. Każdy element gramofonu został zaprojektowany tak, aby możliwe było wydobycie jak najwięcej szczegółów w rowków płyty winylowej przy zachowaniu wzorowej liniowości i stabilności akustycznej pracy całego gramofonu.

 

PLANAR 6 to ponad 40 lat doświadczenia Regi w budowie ultra nowoczesnych gramofonów zaklęte w jednym produkcie – po prostu P6 to najdoskonalszy gramofon w swojej klasie i tak zapewne pozostanie przez wiele kolejnych lat.

 

+ ultra sztywna plinta o niskiej masie wykonana

+ ramie o najnowocześniejszych łożyskach o super niskim współczynniki tarcie. Rurka ramienia to jednolity odlew zachowujący wzorowe własności akustyczne

+ nowy zasilacz z regulacją obrotów NEO – wyposażony w nowoczesny kondycjoner, sterowany mikroprocesorem, stabilizowanym kwarcowo

+ nowe nisko-pojemnościowe okablowanie jednoodcinkowe wkładka - przedwzmacniacz

 

PLINTA 

Jest to pierwszy nowy gramofon Regi wykorzystujący do budowy plinty, poliuretan Tancast 8 - superlekki materiał opracowany na potrzeby przemysły lotniczego. Wykończenie plinty w matowym kolorze Polaris z polimerową powłoką krawędzi plinty na wysoki połysk.

 

ZASILACZ PSU NEO

Wraz z wydajnym wzmacniaczem zasilanym zasilaczem stabilizowanym prądu stałego, generuje 24V, symetryczny sygnał prądu przemiennego o zniekształceniach poniżej 0,15%, niezależny od zmian napięcia i warunków panujących w sieci energetycznej. Sygnał taki zasila następnie obwód antywibracyjny wbudowany w postaci obwodu drukowanego w silniku napędowym.

 

TALERZ

P6 został wyposażony w innowacyjny, dwuczęściowy talerz szklany o grubości 16mm. Wytwarzany jest on z użyciem złożonego i pracochłonnego procesu łączenia i utwardzania promieniowaniem UV wewnętrznego talerza z talerzem głównym.

 

ZESTAWIENIA:

REGA P6 + WKLADKA MM EXACT : 6650 ZŁ

REGA P6 + WKLADKA MC ANIA : 7777 ZŁ

DELUXE REGA P6 DERENEVILLE TUNING : + 500 ZŁ

REGA P6 + WKŁADKA MC + 1 ARC SE PHONO PREAMPLIFIER : 9999 ZŁ

 

 

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

 

515 338 633

666 292 206

 

sklep@vinylgold.pl

Cena: 5 500,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 3 dni

paypal