Wkładki
Shelter Harmony wstecz

Shelter Harmony Wkładka Gramofonowa

Flagowy model Shelter Harmony, wykorzystuje kompozyt zbrojony włóknem węglowym (tzw „suchy layup”) i polimerową osłoną (CFRP) w konstrukcji obudowy. CFRP zapewnia doskonałą charakterystykę akustyczną i idealnie pasuje do nowo zaprojektowanego zespołu silnika. Ta kombinacja jest w stanie zapewnić doskonałą reprodukcję muzyki nawet na płytach z mniej optymalnymi nagraniami.

Suchy layup, w przeciwieństwie do mokrego lyup-u, jest zaprojektowany jako unikalny odlew o warstwowej budowie. Harmonia, wykorzystująca CFRP, ma stopień kompresji 60 ton, podczas gdy konwencjonalny proces to tylko 24 tony. Korzyścią jest to, że częstotliwość rezonansowa CFRP jest poza jakąkolwiek słyszalną częstotliwością. Ponadto zapewnia wysoki stopień tłumienia wewnętrznego oraz doskonałą izolację, która chroni obudowę przed zewnętrznymi wibracjami i dźwiękiem. Każda z tych cech konstrukcyjnych zapewnia, że Harmony nie wywołuje przebarwień, dźwięk jest cicho szeptany, a wkładka jest wyjątkowo wrażliwa na nawet najbardziej wymagające i subtelne pasaże muzyczne.

Zespół silnika jest całkowicie nowym projektem z wykorzystaniem twardego aluminiowego wspornika i okablowania OFC. Twarde aluminium pozwala nam mocno „umiejscowić” diamentową igłę do mocnego, a jednocześnie responsywnego basu. Dzięki temu igła może odbierać i odtwarzać każdą informację w rowkach ulubionych nagrań. Długość wspornika jest nieco krótsza niż typowa, aby zwiększyć stosunek wytrzymałości do napięcia wyjściowego. W zwykłych aluminiowych wspornikach często występuje tendencja do nieco większego odtwarzania dźwięku, ale układ igły jest zaprojektowany tak, aby stykał się liniowo z promieniem krzywizny do 1,6 x 0,3 mil (0,04 x 0,007 mm), aby uzyskać najlepszą równowagę i zwiększone możliwości śledzenia o tym samym czasie.


Dane techniczne:

  • Napięcie wyjściowe: 0.5 mV

  • Szlif: liniowy

  • Końcówka igły: 1.6 - 0.3 mil (1mil = 1/1000 cala)

  • Impedancja: 15 Ohm

  • Waga: 8.5 g

  • Siła śledzenia: 1.4 do 2.2 g


NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

DOSTĘPNOŚĆ / ODSŁUCH / KONSULTACJE:

VINYL GOLDMINE

1 Maja 36 / 3

Bielsko-Biała

515 338 633

sklep@vinylgold.pl

Cena: 16 900,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 5 dni

paypal