Thrax ARES wstecz
Thrax Wzmacniacz Zintegrowany

THRAX ARES

WZMACNIACZ ZINTEGROWANY

 

Zadanie wszechstronnego ,  muzykalnie i angażująco brzmiącego wzmacniacza zintegrowanego  jest jednoczenie proste i zarazem ogromnie trudne. Czy można uzyskać brzmienie o uwodząco pięknej barwie, żywej dynamice a zarazem właściwej punktowości informacji przekazu muzycznego ? Thrax tradycyjnie mocny w filozofii grania gdzie przyjemność odsłuchu idzie ręka w rękę z dokładnością - udowadnia że tak.

 

Ares przenosi płynność, naturalność, analogowość brzmienia, w prostej do konfiguracji z resztą toru audio formule tranzystorowej, co więcej podnosi tą filozofię grania na wyższy poziom. Od wyciętej z bloku aluminiowego obudowy poprzez najwyższe i najdroższe w tej klasie sprzętów komponenty oraz maestrię dokładności w budowie i zestrojeniu wszystkich elementów, wszystko w tym urządzeniu ma swój głęboki sens i budzi uzasadniony szacunek i podziw. Ares to dzieło sztuki technicznej a zarazem instrument muzyczny.

 

Nagrania prezentowane przez Aresa są żywe i emocjonalne. Instrumenty mają właściwy wolumen, barwę i emocjonalną werwę a zarazem budowana scena muzyczna  jest właściwie poukładana i nasyconą realizmem wybrzmień.

 

Piękny delikatnie lampowy, ładnie zamknięty bas i selektywne a zarazem nigdy nie natarczywe wysokie tony kompletują pełny i satysfakcjonujący przekaz muzyczny.

 

Jeśli szukasz wzmacniacza wszechstronnego stawiającego na pierwszym miejscu spójność przedstawienia muzycznego i przyjemność z słuchania muzyki, flirtujesz z brzmieniem lampowym ale szukasz dyscypliny i wszechstronności konstrukcji tranzystorowej - Ares jest maszyną dla Ciebie.

 

REZENZJA HIGH-FIDELITY / Wyróżnienie Red Fingerpint

"Ares jest wzmacniaczem dla ludzi, którzy wiedzą, co w życiu jest ważne i już za niczym nie muszą gonić, z niczym się szarpać – lub tak właśnie chcieliby żyć. Brzmi w dojrzały, płynny sposób, jak kiedyś wzmacniacze pracujące z tranzystorami typu MOS-FET. Jest przy tym rozdzielczy i dynamiczny, a będąc ciepłym nie jest zamknięty od góry. „Zremasteruje” słabo zrealizowane nagrania, przez co stracą „nerw”. W zamian zyskają jednak sens. Urządzenie jest świetnie zbudowane, zarówno jeśli myślimy o stronie mechanicznej, jak i elektrycznej, ma także modułową budowę. To kosztowny wzmacniacz, ale trudno koło niego przejść obojętnie, dlatego RED Fingerprint należy się i już."

 

Wzmacniacz W swojej podstawowej wersji wyposażony w cztery liniowe wejścia, do których możemy podłączyć dowolne źródło dźwięku. Jego modułowa budowa pozwala na rozbudowanie go o moduły przetwornika D/A lub przedwzmacniacza gramofonowego. Po dodaniu karty strimera otrzymujemy w pełni funkcjonalny odtwarzacz sieciowy umożliwiający przesyłanie sygnału tradycyjnie, po kablu jak i bezprzewodowo Bluetooth BT4.0

 

MODUŁY OPCJONALNE:

Moduł DAC z BT 4.0: 1995 €
Moduł streaming do DACa: 820 €
Moduł RIAA MM/MC: 895 €

  

NOWY PRODUKT NA GWARANCJI

 

VINYL GOLDMINE

sklep@vinylgold.pl

Bielsko-Biała

515 338 633

666 292 206

WEJŚCIA: 4x pairs analog
3x RCA (unbalanced), 1x XLR (balanced)

WYPOSAŻENIE: PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY MM/MC

WYJŚCIA GŁOŚNIKOWE: 2 X STEREO

ZASILANIE: 230V

POBÓR MOCY: 300W

WAGA: 27kg

WYMIARY:432W x 420D x 120H mm

RIAA module MM/MC phono preamplifier corrector

 

OPCJONALNE / DODATKOWE
plugs on input board DAC module
Mutibit DAC with AES/SPDIF/TOSLINK/USB/BT4.0 inputs
Streaming add on for DAC
ROON, TIDAL, UPnP, AirPlay streaming via wired network

Cena: 43 000,00 zł

 

Dostępność: TAK

 

WYSYŁKA: 3 dni

paypal